Remek ár/érték arány, széles választék

Interspar to Go ÉrdInterspar to Go Érd a térképen

2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 13.
Őszintén szólva eddig nem figyeltem fel a Spar to go nevű láncra, az is tény, hogy ritkán járok Sparban, mert nem tartom jó ár/érték arányú üzletnek.
Ellentétben a Spar to goval, ahol igen széles a választék és kifejezetten kedvezőek az árak.
A sült császárt néztem ki elsőre, 400 forint belőle tíz deka, akárcsak a csülökből. Ez bárhogy számoljuk, kedvező, negyed kiló 1000 forintra jön ki s az már tisztes adag. Jómagam 15 deka csülköt kértem, mert még sokfelé akartam enni (sikerült is) 0,175-öt kaptam, amit nem bántam egyébként. Kértem mellé rizset, továbbá egy tejeskávét, az egészre fizettem 1219 forintot. Ezt én 5 szívecskés ár/érték aránynak tekintem a mai világban. Különösen, hogy kifejezetten jó volt a csülök is, a rizs is.
Nem leszek törzsvendég, de csak azért, mert a fő profilom az önálló arccal bíró étterem/büfé/cukrászda, de egyébként csak ajánlani tudom a helyet.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Interspar to Go Érd - Étel/ital

Interspar to Go további értékelései

2023.04.08a párjával
Nagy durva!!! Élet veszélyes!! Fém reszelek volt pizza szeletben. Ez elfogadhatatlan! Amikor rágtam akkor vettem észre és kiszedtem.
2020.10.05egyedül
A 2017-ben megnyitott érdi Interspar hipermarket előterében, a bejárattól balra található, a SPAR-csoport önkiszolgáló rendszerű étterme. Eddig nem igazán figyeltem fel arra, hogy ilyen több helyen is létezik-e, de az interneten rákeresve úgy tűnik, hogy igen, van még egy pár hasonló egység...
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós - Alap árak reggelis ellátással
Alap árak reggelis ellátással