Pintér Tanya Panzió Erdőtelek

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Pintér Tanya Panzió Erdőtelek vélemények

Kiváló 2021. szeptember 16.a párjával járt itt
Vadregényes környezet, tiszta, rendezett szoba, udvarias, segítőkész személyzet, tiszta uszoda és jakuzzi, finom házias ételek. Nagyon jól éreztük magunkat, visszatérő vendégek leszünk!
Kiváló 2019. április 14.a párjával járt itt
Mivel barátaink akkikel együtt utazunk Húsvétkor Erdőtelekre felhívták a figyelmem az oldalon található negatív értzékelésekre úgy döntöttem,hogy a jó tapasztalatokat sem kell elhalgatni. Előzékeny személyzet,szép környezet az árhoz képest meglepően jó ellátás és kellemes szílveszter éjszaka.
Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
2018. 05. 22-25 ig töltöttünk el férjemmel 4 kellemes, szép napot. A sok negatív vélemény után csak jókat tudok írni. Személyzet kedves, segítőkész. Az 'A' épületben voltunk, a szoba 2 fő részére tökéletes, tiszta,nem tapasztaltunk negatív dolgokat. A másik épületben volt a Wellnes részleg, ami szép tágas, tiszta.
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
2014 júliusban voltunk itt, az "A" épületben tetőtéri szobában. Igazi nyugodt kikapcsolódásban volt részünk. A környezet gyönyörű! Van egy saját halastavuk, lehet pecázni, vizibicajozni, csónakázni. Ezen kívül medencék, egyik termálvízzel,jakuzzi. Bográcsozási lehetőség,kerékpár, teniszpálya, hinta. . . felsorolni is nehéz.
Pintér Tanya Panzió Erdőtelek - KörnyékPintér Tanya Panzió Erdőtelek - Medence/kertPintér Tanya Panzió Erdőtelek - Külső kép
Kiváló 2014. március 12.barátokkal járt itt
1993 óta már többször jártunk itt barátokkal, igaz mindig csak a faházakat választottuk, mert ott senkit nem zavarunk. Igazi Retro hely, bár egy-két dolog változott (Új épület, jakuzzi). A személyzet segitőkész, kedves. Van néhány dolog amin lehetne javitani,de mi így szeretjük!
Pintér Tanya Panzió Erdőtelek - Külső képPintér Tanya Panzió Erdőtelek - VendéglátásPintér Tanya Panzió Erdőtelek - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Kedves segítőkész személyzet. Kitűnő ételek,csendes nyugodt hely. Kitűnő horgászcsomag és szállás árak. Baráti családias hangulat. Legközelebb ha tehetjük ujjra vissza megyünk. A jakuzzi és a C épületben levő medence kitűnő. A panzióhoz vezető föld út állapota jó minőségű,jól meg közelíthető.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Én már háromszor is voltam itt, igaz, nem egy fényüző hely, de pihenésre pont a legjobb, közel van Budapesthez is, a jakuzzi és a medence remek volt, a személyzet, a kiszolgálás szintén, baráti, családias a hangulat minden szempontból, szóval ahogy tudok legközelebb megint el fogok menni egy kis lazitásra, pihire
2018. április 4.barátokkal járt itt
Március 19-től 23-ig voltunk Pintér Tanyán. Jól éreztük magunkat. Kedvesen fogadtak minket, autóval be is szállítottak a busz állomástól a 3 km-re lévő panzióba. Az ellátás jó volt és elegendő. Kedves volt a személyzet is és segítőkész. Jól éreztük magunkat. Nagyokat sétáltunk, gyönyörű természeti csodákra leltünk, őzikék, hatalmas fenyőerdő mindenhol.
Gyenge 2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Szinte semmilyen jó tapasztalatunk nem volt. A tanya megközelítése katasztrofális. Kb 2-3 km-es, sáros gödrökkel borított földút vezet odáig (úgy volt sár, hogy előtte 1 hétig nem esett). Az csak a kisebbik gond hogy a kocsi sáros, koszos lesz, de a gödrök kerülgetése közben egy ág meghúzta a kocsi oldalát, így később vihettem polírozásra.
Pintér Tanya Panzió Erdőtelek - EgyébPintér Tanya Panzió Erdőtelek - EgyébPintér Tanya Panzió Erdőtelek - EgyébPintér Tanya Panzió Erdőtelek - SzobákPintér Tanya Panzió Erdőtelek - SzobákPintér Tanya Panzió Erdőtelek - Belső
Gyenge 2018. március 24.a párjával járt itt
Sajnos csak a foglalás után volt időm a szállásról írt véleményeket elolvasni. Kicsit megijedtem,/ ismerőseink akikkel utaztunk volna vissza is mondták/ de úgy gondoltam nem hiszek a komenteknek,majd személyesen meggyőződöm az igazságról. Amikor megérkeztünk egy idősebb hölgy fogadott minket,akiről a későbbiekben kiderült,hogy Ő a recepciós,a szakácsnő ,a felszolgáló egyszemélyben.