Pintér Tanya Panzió Erdőtelek
3358 Erdőtelek, Külterület 0496/1.

Pintér Tanya Panzió Erdőtelek a térképen

Wellness csomagok Erdôtelek városában

Pintér Tanya Panzió Erdőtelek vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel barátaink akkikel együtt utazunk Húsvétkor Erdőtelekre felhívták a figyelmem az oldalon található negatív értzékelésekre úgy döntöttem,hogy a jó tapasztalatokat sem kell elhalgatni. Előzékeny személyzet,szép környezet az árhoz képest meglepően jó ellátás és kellemes szílveszter éjszaka.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
2018. 05. 22-25 ig töltöttünk el férjemmel 4 kellemes, szép napot. A sok negatív vélemény után csak jókat tudok írni. Személyzet kedves, segítőkész. Az 'A' épületben voltunk, a szoba 2 fő részére tökéletes, tiszta,nem tapasztaltunk negatív dolgokat. A másik épületben volt a Wellnes részleg, ami szép tágas, tiszta. A környezet természet szeretők részére nagyon ideális.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Március 19-től 23-ig voltunk Pintér Tanyán. Jól éreztük magunkat. Kedvesen fogadtak minket, autóval be is szállítottak a busz állomástól a 3 km-re lévő panzióba. Az ellátás jó volt és elegendő. Kedves volt a személyzet is és segítőkész. Jól éreztük magunkat. Nagyokat sétáltunk, gyönyörű természeti csodákra leltünk, őzikék, hatalmas fenyőerdő mindenhol.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos csak a foglalás után volt időm a szállásról írt véleményeket elolvasni. Kicsit megijedtem,/ ismerőseink akikkel utaztunk volna vissza is mondták/ de úgy gondoltam nem hiszek a komenteknek,majd személyesen meggyőződöm az igazságról. Amikor megérkeztünk egy idősebb hölgy fogadott minket,akiről a későbbiekben kiderült,hogy Ő a recepciós,a szakácsnő ,a felszolgáló egyszemélyben.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Túlzottan sokat nem vártam ettől a helytől, hisz tudtam, nem egy 5 csillagos szállodába megyek, de amit tapasztaltam, az mélyen kritikán aluli. A képek a honlapon csábítóak, de a valóságban ez nem igaz. Ahol megálmodták és felépítették a tanyát egy szép táj, egy fenyőerdő közepén. Igaz kívül körbejárva a körötte lévő szeméttelep kiábrándító.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Hát :D Hoyg is mondjam? A kaffka-i szürrealitás keveredik a kommunizmus szellemével, megfejelve némi bűzzel és kosszal. Érkeztünkkor az egykedvű, sihederkorú, legénytollas állú "személyzet" egykedvűen, már-már némi undorral vette tudomásul, hogy megérkeztünk, majd megütközött azon, hoyg 2 éjszakát maradunk és még ebédelni is akarunk, pedig teljes ellátással kértük a szobát.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 22.
2014 júliusban voltunk itt, az "A" épületben tetőtéri szobában. Igazi nyugodt kikapcsolódásban volt részünk. A környezet gyönyörű! Van egy saját halastavuk, lehet pecázni, vizibicajozni, csónakázni. Ezen kívül medencék, egyik termálvízzel,jakuzzi. Bográcsozási lehetőség,kerékpár, teniszpálya, hinta. . . felsorolni is nehéz. A személyzet kedves, segítőkész, közvetlen.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 12.
1993 óta már többször jártunk itt barátokkal, igaz mindig csak a faházakat választottuk, mert ott senkit nem zavarunk. Igazi Retro hely, bár egy-két dolog változott (Új épület, jakuzzi). A személyzet segitőkész, kedves. Van néhány dolog amin lehetne javitani,de mi így szeretjük! Amennyiben valaki igazi kikapcsolódásra vágyik, távol a zajoktól és mindentől, itt megteheti!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves segítőkész személyzet. Kitűnő ételek,csendes nyugodt hely. Kitűnő horgászcsomag és szállás árak. Baráti családias hangulat. Legközelebb ha tehetjük ujjra vissza megyünk. A jakuzzi és a C épületben levő medence kitűnő. A panzióhoz vezető föld út állapota jó minőségű,jól meg közelíthető. A panzió környéke tiszta rendezett.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Én már háromszor is voltam itt, igaz, nem egy fényüző hely, de pihenésre pont a legjobb, közel van Budapesthez is, a jakuzzi és a medence remek volt, a személyzet, a kiszolgálás szintén, baráti, családias a hangulat minden szempontból, szóval ahogy tudok legközelebb megint el fogok menni egy kis lazitásra, pihire

Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Róma Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
2021.03.01. - 2019.12.05.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2020.05.31-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.06-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Erdőtelek környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

ErdőtelekX