Esti sör-menedék

BeerLegal Beer & Bistro EsztergomBeerLegal Beer & Bistro Esztergom a térképen

2023. novemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2024. január 27.
Esztergomban csapatépítésen jártunk a kollégákkal, este jött az ötlet, hogy egy kicsit szakadjunk ki a kötelező programból, és nézzünk szét a belvárosban, ami így az őszi időszakban, hétköznap elég csendes, mondhatni kihalt volt. A vendéglátó helyek egy része nem is volt nyitva, így az ikonikus pálinkás helyet sem tudtam megmutatni a többieknek, ahol én már korábban jártam. Viszont ezt a kézműves sörözőt nyitva találtuk, be is tértünk. Tetszett a dekoráció, amely mondhatjuk, hogy egy rockkocsmát idézett meg, a falon gitárokkal, a Beatles és a Doors zenekarok fotóival. A zenére már nem emlékszem pontosan, ami szólt, de az is valamilyen rockzene, illetve metál muzsika volt.
A csapon 8 féle sör sorakozott, egyik sem hitvány: Bakalár Premium Lager, Bernard szűretlen Lager, Bernard Dark, O'Hara Irish red ale, Erdinger búza, valami alkoholmentes tétel (ezt nem tartjuk számon), Szent Andrási , valamint az általam választott Lindemans feketeribizlis, amelyet korábban már másutt is kóstoltam. Az árak nem voltak kiírva, így a fizetéskor eléggé kikerekedett a szemünk az árakon. Az én 0,25 l-es pohár söröm 2490 Ft volt! A többiekét nem tudnám tételesen elmondani, de mindenki drágállotta. A cseh Bernard sörök korsója 1590 Ft volt. Kötelező szervizdíj nem volt.
A mosdó szép tiszta, dizájnos csempés, de szűkös.
Ételeket nem ettünk, a konyha már nem is volt nyitva. Meg egyébként is kaptunk vacsorát a csapatépítő helyszínén.
Dohányozni a kinti teraszon lehet, vannak kitéve hamutálak és asztalok is.
Ár / érték arány:Gyenge
BeerLegal Beer & Bistro Esztergom - MosdóBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Külső képBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Külső képBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Étel/italBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Étel/italBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Mosdó

BeerLegal Beer & Bistro további értékelései

2023.04.12a párjával
A tavaly ősszel nyílt BeerLegal a város legjobb sörözője, az interneten elérhető adatok alapján úgy tűnik, hogy az egyetlen egység, melyben hangsúlyt kap a magyar minőségi kézműves sör a jobbacska cseh, ír és német főzetek mellett (pl. Bakalar, Bernard, Erdinger, OHara). A vendégcsapokon...
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom