BeerLegal Beer & Bistro Esztergom

bisztró, bár, gastropub
BeerLegal Beer & Bistro Esztergom
BeerLegal Beer & Bistro EsztergomBeerLegal Beer & Bistro Esztergom
BeerLegal Beer & Bistro EsztergomBeerLegal Beer & Bistro Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

BeerLegal Beer & Bistro Esztergom vélemények

2024. január 27., kollégákkal járt itt
Esztergomban csapatépítésen jártunk a kollégákkal, este jött az ötlet, hogy egy kicsit szakadjunk ki a kötelező programból, és nézzünk szét a belvárosban, ami így az őszi időszakban, hétköznap elég csendes, mondhatni kihalt volt. A vendéglátó helyek egy része nem is volt nyitva, így az ikonikus pálinkás helyet sem tudtam megmutatni a többieknek, ahol én már korábban jártam.
BeerLegal Beer & Bistro Esztergom - MosdóBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Külső képBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Külső képBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Étel/italBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - BelsőBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Étel/italBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Mosdó
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2023. április 12.a párjával járt itt
A tavaly ősszel nyílt BeerLegal a város legjobb sörözője, az interneten elérhető adatok alapján úgy tűnik, hogy az egyetlen egység, melyben hangsúlyt kap a magyar minőségi kézműves sör a jobbacska cseh, ír és német főzetek mellett (pl. Bakalar, Bernard, Erdinger, OHara).
BeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - EgyébBeerLegal Beer & Bistro Esztergom - Egyéb