Capri Pizzéria-Étterem Esztergom

Ez a hely megszűnt!
a 68 esztergomi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
Capri Pizzéria-Étterem Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Capri Pizzéria-Étterem Esztergom vélemények

Gyenge 2016. július 12.családjával járt itt
Néhány hete az étterem weblapja miatt választottuk ezt a helyet. De a pulykamell vizes volt. A pizza sem volt jó. A harcsa helyett pangassiust szolgáltak fel. Amikor szóvá tettem, a pincérhölgy egyből tudta, hogy pangassiust kaptam, ennek ellenére se elnézést nem kértek, sem a számlában nem jelent meg a különbözet, vagy a sztornózás.
2016. április 11.barátokkal járt itt
Kedves,barátságos hely.És oda figyelnek a tisztaságra.Az ételektől nem kell hasra esni.A csirkés penne tészta kifejezetten rossz:( A kiszolgálás udvarias és figyelmes.Egy teljesen átlagos egyszerű étterem.
Gyenge 2015. október 26.a párjával járt itt
Kedvetlen kiszolgálás,gyér üdítő választék,rotos üdítőből csak üveges,semmi hangulata a helynek. A jó étvágyat,egeszségére kifejezések alig fellelhetőek. Életemben nem ettem még olyan rántott sajtot,ami rántott rongy kinézetű volt és fél centi vastag,sötétbarna panírja volt. Borsóleves a menzát idézte. Pizza viszont finom volt,arányos tésztavastagsággal.
Gyenge 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Lehet csak mi fogtunk ki rossz napot :) Bolognai tésztát és hamburger tálat kértünk. A bolognai rengeteg tésztából és kevés szószból állt. A mártás alapvetően jó ízű lett volna, ha nem nyomja el a zsír vagy olaj, amiből rengeteg maradt a tányér alján is elfogyasztás után. A hamburgerről ennyi jót sem tudok elmondani.
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
Az étteremben kedvesen fogattak minket, egy idősebb pincér volt egy fiatal hölggyel. A hely hangulatos volt, nem nagy de szépen van kialakítva. A felségemmel frissensültet ettünk, mely nagy volt és laktató, míg a gyerekek pizzát ettek. A végén a számla is elfogadható volt. Csak ajánlani tudom családoknak és átutazóknak.
Capri Pizzéria-Étterem Esztergom - Külső kép