wine2

wine2 adatlapja

Regisztráció2015.08.24
Utoljára itt2017.06.27

Gyenge 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Lehet csak mi fogtunk ki rossz napot :) Bolognai tésztát és hamburger tálat kértünk. A bolognai rengeteg tésztából és kevés szószból állt. A mártás alapvetően jó ízű lett volna, ha nem nyomja el a zsír vagy olaj, amiből rengeteg maradt a tányér alján is elfogyasztás után. A hamburgerről ennyi jót sem tudok elmondani.
2015. december 29.családjával járt itt
Családi szülinapozáshoz választottuk ezt az éttermet. Mikor betértünk, meglepődésünkre nem volt senki rajtunk kívül. Utólag nem is értem, hiszen nagyon finomakat ettünk és gyors udvarias kiszolgálásban volt részünk. Mindenféle ételt megkóstoltunk, és mindegyik remekül volt elkészítve. A kukoricasör is kimondottan jó volt.
Átlagos 2017. június 19.a párjával járt itt
A pizza finom volt, de nem kiemelkedő. A mustáros tarja rágós, a pikáns mártás pedig sima tejföl pirospaprikával és fokhagymával. Az étel neve alapján valamilyen tényleg pikáns mártást vártam volna nem tejfölből kevert szószt. A kiszolgálás kb. , mint az ételek: jó-jó de semmi extra. A browni az egyáltalán nem volt jól elkészítve.