Múzeum Cukrászda Esztergom

a 69 esztergomi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház
Múzeum Cukrászda Esztergom
Múzeum Cukrászda EsztergomMúzeum Cukrászda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Múzeum Cukrászda Esztergom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 7.gyerekekkel járt itt
A Bazilika meglátogatása után tértünk be családostól egy kis pihenésre és nassolásra. Nem bántuk meg, legfeljebb a pénztárcánk, mert bizony elcsábultunk plusz körökre is. :). Bár semmi extrával nem rendelkezik a hely, de csalódni sem csalódtunk. Tiszta, rendezett, ( a mosdó is ) kellemes terasszal, diszkrét személyzet, finom sütemények és forró csokik. . . Mi kell még?
2017. július 1.a párjával járt itt
Most mi a cukrászda neve? Ez a kérdés merült fel bennem mikor sétáltunk lefele a Bazilikától és az épület falán Múzeum cukrászda szerepel a napellenző részen meg Édes Anna. A somlói amit ettünk az nagyon finom volt a süti csak átlagos. A személyzet aki kiszolgált ők is csak átlagosak mert nem igazán engedtek meg maguknak egy mosolyt sem! Az árak és a tisztaság az a jó szintet megüti.
Múzeum Cukrászda Esztergom - Külső képMúzeum Cukrászda Esztergom - EgyébMúzeum Cukrászda Esztergom - Étlap/itallap