Vereske

Vereske adatlapja

Regisztráció2015.02.14
Utoljára itt2023.08.12

Kihagyható 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Párommal kettesben mentünk egy kicsit szórakozni a Visegrádi bobpályára. Netes oldalukon informálódtam, és a 450 ft-os felnőtt csúszás árát korrektnek találtam. Odafelé már gyanús volt, hogy minden szabad leállóba autó parkol. Mikor odaértünk kiderült hogy miért! Az egyetlen parkoló közös az Ittjártam.
Szörnyű 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
4-en kerestük vacsorázó helyet Füreden. Mivel a lányunk mindenképp hamburgert szerettet volna, találomra beültünk a Törpi büfébe. A büfés "bácsi" már eleve furcsa volt. Kérte hogy mondjuk meg a keresztnevünket, ami alapján kiabálja, ha kész az étel. A férjem a vezeték nevét mondta, mire az úr kijavította, hogy keresztnevet kért.
Szörnyű 2015. február 14.gyerekekkel járt itt
Ilyen drágán ilyen borzalmasat ilyen lepukkant helyen még nem ettem. Kényszerűségből tértünk be, mivel más opció gyerekekkel nem volt. A grillezett zöldség valami olajban tocsogó íztelen szörnyűség volt. Miután megláttam én nem is kértem, a párom viszont kipróbálta. . . . kidobtunk 470 Ft-ot.