Összességében jó hely

Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen

2020. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. november 27.
A város egyik legnépszerűbb étterme, átütőnek nem mondanám, de átlag feletti, annyi biztos.
Jó volt lazac, az én ízlésemnek kicsit túlment, de legyen ez az én bajom, a fő, hogy szaftos maradt, élvezet volt enni. Hasonló színvonalon készítették el és kacsamájat is. Ezek után hideg zuhany volt a gyenge, túl zselatinos panna cotta, aminek nagy része ott maradt. Ezután a konyha rovatban csak a matek marad. Van két 4-4,5 pontos étel, meg egy 2 pontos. Ha nagyon jóindulatúak vagyunk, akkor ennek az átlaga 4. Márpedig felfele szoktam kerekíteni.
A kiszolgálás udvarias, kissé személytelen.
A beltér hangulatos, az árak nagyjából megfelelnek a hasonló színvonalú helyek árviszonyainak, végső soron beleférnek a jó ár/érték arány kategóriába, erre is megadom a 4 pontot.
A bor nem kap nagy hangsúlyt itt, de a választék tartalmaz korrekt tételeket is. A sörök kommerszek, nagyipariak. Összességében tipikus 4 pont, nem több és nem kevesebb.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső kép

Mediterraneo Vendégfogadó további értékelései

2022.06.26a párjával
Régen többször is jártunk vacsorázni,de az elmúlt két alkalom után már többször nem fogunk menni.. Éhesen jöttünk el,mert látvány,öszzemaszatolt tányroktól nem lakunk jól..
2020.10.21barátokkal
Az ittjartam.hu rangsora szerint a legjobb esztergomi étterem a Csülök Csárda, bár én nem feltétlenül osztom ezt a véleményt, illetve tekintettel arra, hogy itt már amúgy is ettem korábban, a 2. legjobbnak rangsorolt éttermet kerestük fel. Az Esztergomból Párkányba átvezető Mária Valéria híd...
2019.11.11családjával
Már többször jártam ebben az étteremben. Először céges csapatépítő kiránduláskor , utóbb kétszer is családi ebéd alkalmával. Már a céges kiránduláson nagyon megtetszett a belső tér és a külső terasz hangulatos, tényleg a nevéhez igazodóan mediterrán jellegű kialakitása. Családomat már bátran...
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval