Böbike: Családi vacsora - Nautilus Hajós Bár Esztergom

Nautilus Hajós Bár Esztergom értékelése
9. helyezett a 41 esztergomi étterem közül

Családi vacsora

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Élőzenés helyet szerettünk volna, ezért választottuk ezt a helyet. Hely foglalás kicsit döcögősen ment, koktél borzalmas volt. Másikat is ki próbáltam borzalom. Ételek finomak voltak. És a helyszín az dob a mércén. Jacht kikötő, nagyon tetszett. Élőzenés vacsora nagyon jó.

Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Böbike felhasználót?    Igen

Nautilus Hajós Bár Esztergom
2500 Esztergom
Gesztenye fasor 1.

Vélemények Böbike felhasználótól

2019. augusztus 15.
Mi csak vacsorázni mentünk a fogadóba, de nem csalódtunk. Nagyon barátságos hely gyönyörűen kialakítva a kerti része élő zene. Nagyon hangulatos. A pincérek kedvesek segítőkészek a választásban. Nagyon finom volt a koktél, a vacsora és a desszert. Még biztosan be térünk ide egy vacsorára.

2019. augusztus 15.
Nagyon jó helyen van a szálloda, közvetlen átjárás a Sárvári fürdőbe. A pincérek nagyon kedvesek segítőkészek közvetlenek. Nem unottan végzik a munkájukat. Az ételek nem voltak olyan ízletesek. De az egész napi étkezés nagyon jó ötlet. Főleg gyerekekkel érkezőknek. Kávé sör bor üdítők fagyi....

2019. április 3.
A páromat leptem meg a szülinapjára. Mondhatom egyik legjobb szálloda. Az ételek nagyon választékisak és finomak. Wellness részleg szuper, a szauna a fürdő egyaránt. Szoba kicsit szűkös de két főnek megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.