Nautilus Hajós Bár Esztergom
2500 Esztergom, Gesztenye fasor 1.

Nautilus Hajós Bár Esztergom a térképen

grill ételek ...
Élőzene:
alkalmanként élő koncert
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rock, rock&roll
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
Rotburger házi sör

Nautilus Hajós Bár Esztergom bemutatkozása

Esztergom város szívében, mégis vízparti környezetben, a Nautica Yachtkikötő területén várjuk kedves vendégeinket.

Koktél, csapolt sör, hekk, pisztráng és még sok minden a repertoárban.
És mindez egy festői szépségű közegben, az ... Tovább >>

Koktél, csapolt sör, hekk, pisztráng és még sok minden a repertoárban.
És mindez egy festői szépségű közegben, az esztergomi Kis-Dunán.
Jöjjön, próbálja ki, nem fog csalódni!
Ingyenes Wifi hálózat is működik a bár területén.

Nautilus Hajós Bár Esztergom képei

Nautilus Hajós Bár Esztergom vélemények

Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 29.
A bár egyedi hangulatát az adja, hogy az esztergomi Kis-Dunán lebegő állóhajóról van szó. A sétányról átvezető gyaloghídról lehet a hajóra bejutni. Szépen felújított, csinos kis hajó. Kényelmes, párnázott díványos ülőhely is van, illetve a hajó belsejében lévő pult közelében fedett helyen lévő asztalok is.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tévedtünk arra, szó szerint az orrunk, azaz az illatok után mentünk. Nagyon hangulatos, nem túl nagy befogadóképességű hely, a kikötő környezet nagyon sokat ad ehhez. A limonádék nagyon finomak, az ételek választéka nem nagy, nem is különleges, de finomak, jól elkészítettek.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Élőzenés helyet szerettünk volna, ezért választottuk ezt a helyet. Hely foglalás kicsit döcögősen ment, koktél borzalmas volt. Másikat is ki próbáltam borzalom. Ételek finomak voltak. És a helyszín az dob a mércén. Jacht kikötő, nagyon tetszett. Élőzenés vacsora nagyon jó.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az esztergomi Kisdunán ringatózó stégen vacsoráztunk. A kikötni készülő hajók kellemesen himbálták, ami eléggé szokatlan volt. Az étel finom volt, a bor hozzáillő épp a megfelelő hőmérsékleten. Előttünk korzóztak az emberek a Kisduna-parton, míg az iskola épülete mögül a Bazilikai kivilágított kupolája nézett le ránk

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.840 - 30.464,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.11.30.

Szállodák Esztergom környékén
Vital Hotel Nautis Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
Patak Park Hotel Esztergom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Nautilus Hajós Bár EsztergomX