Spejz Esztergom

Ez a hely megszűnt!
1,8
a 69 esztergomi étterem közül
étterem

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Spejz Esztergom vélemények

Szörnyű 2022. július 6.a párjával járt itt
Régebben szerettük ezt a helyet. Közvetlenül a Duna mellett, hangulatos helyszín, jó _volt_ a kaja, de mára teljesen leamortizálódott minden értelemben. Tegnap arra jártunk, gondoltuk, eszünk ott -már az is gyanús volt, hogy délután teljesen üres volt a kinti és a benti rész is.
Szörnyű 2022. június 26.a párjával járt itt
Páromnak más ételt szolgáltak fel amit nem is szeret,nekem a töltött étel hiányos volt.Csodálom,hogy tud működni ilyen hozzáállással.
Átlagos 2018. június 20.a párjával járt itt
Egy hétvégi kikapcsolódás közben tértünk be Esztergomban erre a helyre. Alapvetően egy büfé jelleg amit az ember elsőre meglát. Ennek megfelelően az ételek közepesnek mondhatók. Pizzából hatalmas választék van,de mi nem erre vágytunk ebéd gyanánt. Más jellegű ételből kicsi a választék,divatos elnevezések, hétköznapi ízek.