Szalma Csárda Esztergom

2,4
a 69 esztergomi étterem közül
csárda, étterem, szálláshely étterme
Szalma Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Szalma Csárda Esztergom vélemények

Átlagos 2024. március 31.családjával járt itt
Húsvét vasárnap látogattunk el Esztergomba. Mivel sehol nem találtunk semmi nyitva tartó étkezdét és toalettet így betértünk a csárdába . Étlapról szerettünk volna rendelni , de azt nem lehetett , csak a svédasztalos menü volt ( 8. 500 Ft / fő ) . Mivel annyira éhesek nem voltunk kérdeztem , hogy ketten ehetünk-e egyet ! ?
Szörnyű 2019. április 19.családjával járt itt
Szoval röviden tömören, 30 perc alatt magunknak kellet helyet keresni, pincérből eggyet láttam és ő se szolt hozzánk. Mikor bementünk másodjára akkor szoltak előszőr, hogy mostmár be is lehet menni. Leültünk. Utánunk érkező személyek pedig elöbb kaptak étlapot és italt mint akik elöbb érkeztek ezután jelentette ki a pincér, hogy ,,Az étlap elfogyott" magában ekkor döntöttünk ugy fél óra után, hogy elmegyünk innen.
Átlagos 2019. január 9.a párjával járt itt
2018 őszi nyaralásunk alkalmával tértünk be ebédelni a Szalma Csárdába ebédelni. Megtetszett a hely, hogy ebéd közben nézhetjük a Dunát. Pisztrángot szerettem volna enni, ami az étlapon szerepelt, de valójában nem volt, lecseréltem csirkemellre. Az ételeink nem voltak rosszak, átlagosnak mondható.
Szörnyű 2018. július 16.gyerekekkel járt itt
Hajóval érkeztünk hétköznap, 14. 20-ra (3 felnőtt, + egy 7 éves kislány. ) Vissza 16 órakkor indult a hajónk. Az időszűke miatt kényszerhelyzetben voltunk, itt "kellett" ennünk. Hát kényszerhelyzetünket ki is használták. (Pedig előre számítottunk a csárdára. ) Városi forgalomhoz képest nem voltak sokan vendégek.
Szörnyű 2017. augusztus 15., csoporttal járt itt
36 fős csoporttal szálltunk meg a Szalma "panzióban". Egyetlen kisméretű közös hűtőszekrény a folyosón. Hosszas hisztire került egy nagyobb is, ami alig győzte a hűtést a kb 40 fokban. A szobák elavult, szakadozó ágynemüvel, poros polcokkal, koszos szőnyeggel felszereltek. A zuhanyzó viszont nem mindenhol ajtóval felszerelt.
Szörnyű 2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Lesheted, amíg a pincér kimászik a konyhából, és megkérdezi, mit ennél-innál. Ha végre odacsoszog az asztalodhoz, özli, hogy egy csoport rendeléseit kell a konyhának összekotyvasztania. Egy óra múlva talán a tied és a farkaséhes tíz éves unokádé is sorra kerül. A drága szárnyashajó pedig elmegy addigra. Mehetsz ki a hajóállomás előtti padra, hazulról hozott kekszet rágni.
Kiváló 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Hétvégén kirándultunk Esztergomban. Megéheztünk, berértünk a Csárdába. Nagyon tetszett elsőre kirakott régi tárgyak. Egyből jött a pincér hozta az étlapot. Hozta az italt. Az ételek nagyon finomak voltak és kedves, udvarias kiszolgálás. Az ár- érték arány megfelelő. Tisztaság is rendben volt. Biztos visszamegyünk még.
Szalma Csárda Esztergom - Étel/ital
Gyenge 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Júliusban baráti társasággal jártunk a Szalma csárdában. Az ételek minősége kifogásolható volt. A burgonya félig (ehetetlenül)nyers volt, a hús rágós,a benne levő erdei gomba-töltelék jó esetben is csak termesztett csiperkéből készült. A juhtúrós sztrapacska helyett tehéntúrós galuskát kaptunk, amit jótékonyan próbáltak elfedni némi szalonnával, tejföllel.