Széchenyi tér Esztergom

Széchenyi tér Esztergom
Széchenyi tér EsztergomSzéchenyi tér Esztergom
Széchenyi tér EsztergomSzéchenyi tér Esztergom

Széchenyi tér Esztergom bemutatkozása

A Széchenyi tér Esztergom főtere, mely a régi időkben piactérként működött. A teret körülvevő, főként barokk, klasszicista és romantikus stílusú épületek, melyek esténként díszkivilágításban füredenek, többsége műemlék védelem alatt áll. 2006-ban teljesen felújították a teret, a gépjárműforgalmat kitiltották és az épületekben többnyire vendáglátó egységek működnek azóta.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Széchenyi tér Esztergom vélemények

2082
Érdekes 2022. július 27.egyedül járt itt
Nyilván van valami oka, hogy külön felkerült ide, a turistalátványosságok közé, 23-an már értékelték is, csak nem tudjuk, hogy kinek miért tetszett vagy sem. . . Esztergom bizonyos értelemben kétpólusú, az egyik nagy tér a Bazilika és vár környéke, a másik meg a centrum. ahol például a Széchenyi tér is található.
Széchenyi tér Esztergom - Külső képSzéchenyi tér Esztergom - Külső képSzéchenyi tér Esztergom - Külső képSzéchenyi tér Esztergom - EgyébSzéchenyi tér Esztergom - EgyébSzéchenyi tér Esztergom - Külső képSzéchenyi tér Esztergom - Külső képSzéchenyi tér Esztergom - EgyébSzéchenyi tér Esztergom - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 87 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.