Boutique Hotel Átrium Esztergom

Szálloda minősítés alatt
Boutique Hotel Átrium Esztergom
Boutique Hotel Átrium EsztergomBoutique Hotel Átrium Esztergom
Boutique Hotel Átrium EsztergomBoutique Hotel Átrium Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Boutique Hotel Átrium Esztergom vélemények

Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
Két napot töltöttünk itt, kuponnal érkeztünk. A szobánk kifogástalan volt, a reggeli finom, a személyzet előtt pedig le a kalappal. Véletlenül jött ki úgy, hogy pont a párom születésnapján mentünk Esztergomba. Már az érkezésünk előtt megkérdeztem az egyik dolgozót, hogy tudna e segíteni egy kis meglepetést szervezni reggelre.
2016. május 3.a párjával járt itt
A párommal a múlt évben rengeteget utaztunk. Sajnos az utazások számával fordított arányosságban a nullához kezdett közeledni a nyaralásra szánt keret. Csak és kizárólag kuponos oldalakat néztünk, így akadtunk a hotelre. Nevetségesen kevés pénzt fizettünk és villámgyorsan sikerült megegyeznünk az érkezési időpontról is.
Kiváló 2015. április 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként voltunk idén az Átriumban. Tágas nagy szobát kaptunk a földszinten (ugyanazt mint tavaly). A személyzet rendkívül kedves és közvetlen. Párom kérésére rózsaszirmokat is szórtak az ágyra :) A kis wellness részleg kiszolgálta az igényeinket. A reggeli bőséges és a választék is megfelelő. A hotel a város közepén van, közel a Bazilika, a Duna part és a centrum.
Boutique Hotel Átrium Esztergom - BelsőBoutique Hotel Átrium Esztergom - SzobákBoutique Hotel Átrium Esztergom - SzobákBoutique Hotel Átrium Esztergom - Szobák
Kiváló 2014. december 25.a párjával járt itt
Párommal néhány felejthetetlen napot töltöttünk itt! A személyzet nagyon kedves, segítőkész! Külön kiemelném a panziót vezető hölgyet, akitől nem tudtunk lehetetlen dolgot kérni! Minden kívánságunkat teljesítette és mindenben a segítségünkre volt. A szobánk berendezésével, tisztaságával maradéktalanul meg voltunk elégedve.
Kiváló 2014. december 15.gyerekekkel járt itt
Tetszett a szállás! a személyzet szolgálatkész volt! A vezető úgyszintén minden kérdésünkre szolgálatkészen segített! Tisztaság volt és rend. A wellnes szolgáltatás korrekt volt! A panzió elhelyezkedése nagyon jó, a központban fekszik , minden könnyen megközelíthető. Kellemes napokat töltöttünk ott és ha módunkban áll biztos, hogy vissza fogunk menni majd!
Átlagos 2014. október 8.családjával járt itt
A személyzet segítőkész és kedves volt, a panzió hangulatos, tiszta, az ágynemű és a berendezés megfelelő. Kiválóan megközelíthető, sétatávolságra számos látnivaló és program megtalálható. A reggeli elmaradt a várakozásunktól, közepes választék mellett csalódást okozott, hogy nyilvánvalóan a Lidliben vásárolt termékek kerülnek az asztalra szépen tálalva.
Szörnyű 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
A szállás honlapján talált információk alapján a hely igen ígéretesnek tűnt ahhoz, hogy a néhány napos esztergomi nyaralás alatt a pihenésre szánt időt itt töltsük. A valóságban azonban ez más képet mutatott. A franciaágyas szoba, amelyben mi tartózkodtunk a földszinten, a főutcára nézett.
Boutique Hotel Átrium Esztergom - SzobákBoutique Hotel Átrium Esztergom - VendéglátásBoutique Hotel Átrium Esztergom - VendéglátásBoutique Hotel Átrium Esztergom - Wellness