TicTac

TicTac adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Borbarát  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.01.29
Utoljára itt2017.09.30

Gyenge 2016. május 10.barátokkal járt itt
Összességében az ételek finomak és jó áron is vannak, azonban a kiszolgálás borzasztó. A kiszállítás lassú, volt hogy 3 órával korábban leadtam a rendelést, időpontra kértem, és így is fél órát csúsztak, ráadásul a rendelést pontatlanul hozták ki. De a lassú kiszállítás nem egyedüli alkalom volt, rendszeres.
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
A városközpontban, a karácsonyi vásártól mindössze pár száz méterre volt szerencsénk tölteni a szilvesztert. Az udvarban kialakított parkoló rendkívül hasznos, az utcán ritkán lehetett volna parkolóhelyet találni. A szobánk rendezett, tiszta, kényelmes volt. A személyzet segítőkész, bármilyen kérdésünk volt, szívesen álltak rendelkezésünkre.
Szörnyű 2016. január 29.a párjával járt itt
Nagy lelkesen indultunk meg a lillafüredi wellness hétvégére, a áhítatott Palota szállóba. Az előtér, a hall első látásra rendben volt, azonban a szobába belépve az első ami szemet szúrt az 5 db poloska a függönyön. Kellemetlenkedve bár, de eltávolítottuk a szobából a rovarokat.
Felhasználó fényképei:
Hotel Palota Lillafüred -