DeakVirag

DeakVirag adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.07.16

2016. május 3.a párjával járt itt
A párommal a múlt évben rengeteget utaztunk. Sajnos az utazások számával fordított arányosságban a nullához kezdett közeledni a nyaralásra szánt keret. Csak és kizárólag kuponos oldalakat néztünk, így akadtunk a hotelre. Nevetségesen kevés pénzt fizettünk és villámgyorsan sikerült megegyeznünk az érkezési időpontról is.
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Pénteki randira érkeztünk a párommal, foglaltunk asztalt pár nappal előtte. Kaptunk visszaigazoló emailt, és a helyszínen is korrektek voltak a lányok. Gyorsan elkészült a rendelés és nagyon nagyon finom volt minden :) Visszatérünk még! Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb, de lehet, hogy csak az én pénztárcám miatt.
Kiváló 2018. július 16.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, kellemes zeneszó tiszta, rendezett bel-és kültér, a kiszolgálás kedves és gyors. A sütit és teát fogyasztottunk, minden friss és finom volt. Plusz pont, hogy mindenhez közel van, egy kis séta a dóm és a Tiszta part is. Mindenkinek ajánlom, mi csak ketten voltunk, de volt mellettünk egy nagyobb társaság, nekik összetolták az asztalokat, rugalmasak és segítőkészek voltak.