Lila Akác Panzió Esztergom

a 30 esztergomi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Lila Akác Panzió Esztergom

Lila Akác Panzió Esztergom bemutatkozása

Elegáns, kényelmes panziónk és vendéglőnk a Királyi Város, Esztergom üdülőövezetében, a Duna vonalában, a Bazilika és a Mária Valéria híd közelében várja Önt és kedves családját.
Ellátás, kényelem, szolgáltatások:
televízióval ellátott, fürdőszobás szobák, saját parkoló, kerékpárkölcsönzés.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Lila Akác Panzió Esztergom vélemények

2018. május 4.a párjával járt itt
Születésnapi meglepetés volt Budapestről a szárnyashajó kirándulás Esztergomba. Nagyon szép a város, érezni a történelmet. A szállás mivel gyalogos turistaként mentünk,kicsit nehézkes volt. Tömegközlekedés. . . ? ? Jó sok gyaloglás után értünk a szálláshelyre, a Bazilika minden porcikáját végigjárva, megfáradtan.
Kiváló 2018. május 4.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtunk rá, mondhatni utolsó pillanatban, a nagy 4 napos hosszú hétvége előtt két nappal, amikor már szinte minden foglalt volt. Kitűnően éreztük magunkat, és ma is úgy gondolunk rá, hogy szívesen mennénk vissza, pedig csak egy éjszakát töltöttünk ott. A tulajdonos nagyon figyelmes, és szolgálatkész, bármilyen helyzetben.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Kitűnő kiszolgálás, szép és kényelmes családias hely! Közel a Bazilikához. Kitűnő kiindulópontja kirándulásoknak. Pár perc alatt a Duna elérhető gyalog is (Mi is így indultunk s egész a Bazilikáig elgyalogoltunk kényelmesen, nem túl hosszú túra). Kerékpárút a közelben, egész Duna parton lehet bringázni nagyon jó minőségű kerékpár úton!