Kasztor

Kasztor adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2022.05.27

Kiváló 2013. június 15.a párjával járt itt
2012 szeptemberében ott töltöttük a Nászutunkat. Első jó pont hogy mindjárt kaptunk egy ajándék éjszakát mint friss házasok, s behűtött pezsgő várt minket megérkezéskor! A város szívében található a panzió, tényleg minden percekre van.
Felhasználó fényképei:
Éden Panzió Eger -
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Siófoki nyaralásunkat az étteremben egy ebéddel kezdtük. Nagyon szép helyen van az étterem. Kitűnő ételeket lehet itt elfogyasztani, tágas és világos az étterem. Remek a kiszolgálás. Nagyon hangulatos a hely. gondoltak a gyerekkel érkezőkre is, kis játszótér van a gyerkőcöknek. A Balaton part csak pár lépésre van az étteremtől.
Kiváló 2013. augusztus 13.a párjával járt itt
Budapesti kirándulásunk alkalmával tértünk be Vendéglőbe. Nagyon kellemes hely, remek ételek és kiváló kiszolgálás jellemzi a helyet. Jó hangulatú hely és kitűnő ételeket fogyasztottunk el. Jól megközelíthető a hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Remek hangulatban fogyaszthat el mindenki a választása szerinti ételeket s biztos vissza fog térni.