Áldos Wellness Panzió Farád

Szállások Farád városában
Wellness csomagok Farád városában

Áldos Wellness Panzió Farád vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Már 6 évvel ezelőtt is jártunk itt szilveszterezni,és nagyon jól éreztük magunkat,ezért mentünk újból ide. Tavaly felújították,és most sokkal szebb lett minden. Nagyon szépek,és kényelmesek a szobák,és nagyon jó ötlet a szobában szekrénybe rejtett mini konyha. Most sem ért csalódás bennünket. Nagyon jó volt,hogy reggelente/bármikor lehetett/tudtunk minden reggel úszni.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
Hosszú hétvégét töltöttünk a panzióban a családdal. Mivel főként megszállni és étkezni szerettünk volna ott, így konyhás apartmant kértünk. Hát szerencse, hogy mégsem ott főztem, ugyanis semennyi edény sem volt a szekrényben. Lábos-fazék 0 db,tányér 4 db és 4 vagy 6 teáscsésze aljjal, más semmi. De volt 1 fedő. Evőeszközök is hiányosan.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
Mindennel elégedettek voltunk! A személyzet is nagyon kedves volt. Nagyszerű hely a pihenésre, kikapcsolódásra, hiszen van beltéri medence, jacuzzi, infra szauna sőt horgászni is lehet:)
A környék látnivalói könnyen elérhetők, a Hanság Élővilága kiállítást nem szabad kihagyni, nagyon jó! Az étkezéshez használt a Panzió logójával ellátott étkészlet is nagyon egyedi, szép.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 5.
Véletlenül találtam rá a panzió hirdetésére.Megláttuk és megtetszett !! Már kétszer nyaraltunk itt. Sőt most is ide készülünk. Az elhelyezés, a személyzet, a kiszolgálás nekünk teljesen megfelelt!! A gyerek élvezte a hatalmas teret, ahol lehet játszani,sportolni,horgászni,napozni....stb.

EMAN Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 13.288,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Caesar Panzió
Pápa
8 nap/7 éjszaka 6.429,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Farád környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Wellness napok (3 éjszaka)

FarádX