Bodoandi

Bodoandi adatlapja

Regisztráció2014.02.12
Utoljára itt2020.09.15

Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk az Őrsében és étteremnek ezt ajánlották. Nem csalódtunk, nagyon finom, és hatalmas adag ételeket kaptunk. Kérésünkre el is csomagolták nekünk. A kiszolgálás udvarias volt. Aki arra jár, mindenképpen kóstolja meg a híres őrségi ételeket, dödölle, vargánya leves és a tökös-mákos rétest.
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk! A személyzet is nagyon kedves volt. Nagyszerű hely a pihenésre, kikapcsolódásra, hiszen van beltéri medence, jacuzzi, infra szauna sőt horgászni is lehet:)
A környék látnivalói könnyen elérhetők, a Hanság Élővilága kiállítást nem szabad kihagyni, nagyon jó!
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Már 2 éve is voltunk is 2x, idén is sikerült újra eljutunk és most az újonnan épített faházakba töltöttünk 3 napot. Nagyon igényesek, minden megvolt, ami a pihenéshez kellett. Csodálatosan szép a környezet és a Házigazdák is nagyon kedvesek, vendégszeretők, bátran fordulhattunk Hozzájuk. A környéken sok a kirándulási lehetőség.