Násfa Boutique Hotel Feldebrő ★★★

Násfa Boutique Hotel Feldebrő
3352 Feldebrő, Dózsa György út 38.

Násfa Boutique Hotel Feldebrő a térképen

Násfa Boutique Hotel Feldebrő értékelése:

1. helyezett az 5 feldebrői szállás közül

Násfa Boutique Hotel Feldebrő képei

Násfa Boutique Hotel Feldebrő

Násfa Boutique Hotel Feldebrő vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A személyzet figyelmes, kedves, a konyha kiváló, az ételek házisak, ízletesek, bőségesek voltak. A hely szép, parkosított, az udvari medence tiszta volt, max. 30-40 km-es körzetben sok a látnivaló. A tusoló felújítást igényelne, valamint a kánikulában hiányzott a klíma. A WIFI a recepció közelében volt csak használható erősségű.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Nagyon kedves volt a személyzet, figyelte egyedi igényünket (vegetáriánus étkezés) az étkezés terén és minden tőlük telhetőt megtettek érte, hogy nekünk megfeleljen. A szobánk kiváló volt a kúria házban, nagyon otthonos, elegáns volt. Amit hiányoltunk, hogy a wellness részlegnél nem olyan volt a szolgáltatás amilyet vártunk.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Csend, nyugalom, harmónia, teljes kikapcsolódás. Nagyon kedves, mosolygós személyzet. Nem is személyzet, hanem vendéglátók! Finom, házias ételek. Minden egyedi igényünket is igyekeztek kielégíteni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
-Javaslom, hogy a fürdő medencében a víz hőfoka minimum a 37 C-fok közelében legyen, vagy legalábbis melegebb mint amilyen volt
-Nagyon tetszett a meditációs út a szép fenyves fák között,

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 17.
A kúria épületében nyertünk elhelyezést, csodás őszi színekben pompázó erdő vett körül bennünket. Az étkezés színvonala magas volt, választási lehetőségekkel és egyedi igényekkel. Még egy kis születésnapi meglepetésben is "cinkostárs" volt a személyzet. A környék látnivalói közül kiemelkedik a XI. -XII.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Násfa hotelben,a személyzet nagyon kedves,a konyha kifogástalan,csodálatos a környezet,nagy a nyugalom.A wellness részleg is minden igényt kielégít.Pihenni,kikapcsolódni vágyóknak szívből ajánlom a helyet!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Sok helyen jártunk már,de azt hiszem ez a négy nap az igen emlékezetesek közé tartozik A szó igazi értelmében valódi vendéglátásban volt részünk. Meghitt környezet,barátságos jól tartás. Az ételekről csak annyit hogy néhány kilóval gazdagabbak lettünk. Van összehasonlitási alapunk, néhány 5 csillagosnak besorolt szálloda elbújhat mögötte. .

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
Nyugodt, csendes környezet, ahol mókus szaladgál a fákon; tökéletes hely a kikapcsolódáshoz. A szállás ízlésesen berendezett, tiszta és egy kis hűtő is bekerült a szobákba. A wellness vizei tiszták és jó hőmérsékletűek. Az ételek ízletesek, a személyzet kedves, segítőkész. Igazi felüdülés az itt eltöltött idő.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Nagyon jól sikerült eltöltenünk ezt a pár napot a Násfa hotelben. A személyzet barátságos, családias környezetet teremtett. Jó volt az időpont választásunk mert pihenésre, csendre vágytunk,ami remekül meg is valósult. A környéken érdekes látnivalókkal találkoztunk. Ajánlom mindenkinek aki ilyen hétvégére vágyik. ui:Köszönet a hotel minden kedves dolgozójának.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Nem egy szokványos hely, olyan mintha a panziós szobához egy kis erdőt, strandot, halastót, kertet, teniszpályát is bérelne a vendég a wellness lehetőségeken kívül, társalgóval, tévével, használható játékokkal. Elérhető távolságban Demjén, Eger. Köszönjük a vendégszeretetet.

Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Lipicai Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Excellence Apartmanok
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 25.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Feldebrő környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Pünkösd (min. 3 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)

FeldebrőX