Beach Bár Felsőtárkány

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Beach Bár Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2020. szeptember 28.a párjával járt itt
Amikor a Bambarában töltöttünk el pár napot, az ebédeinket kint fogyasztottuk el a medencék melletti Beach Bárnál. Első alkalommal párom egy rákos specialitást kért, hát az nagyon gusztusosan nézett ki. Az ára picit drága volt, de az ízek fantasztikusak! Az ott dolgozó fiúk rendesek, illedelmesek, a felszolgálás is megfelelő.
Beach Bár Felsőtárkány - EgyébBeach Bár Felsőtárkány - EgyébBeach Bár Felsőtárkány - EgyébBeach Bár Felsőtárkány - Étel/italBeach Bár Felsőtárkány - Külső kép
Kiváló 2016. november 24.családjával járt itt
Finom koktélok borzalmas lángossal párosítva! Ez tény még a családdal voltunk a Bambarában szeptemberben és akkor ültünk be oda! Az italok finomak a lángos variáció viszont borzalmas, másnap inkább a kinti részről roston készült kaját kértünk! A hely egyébként a kinti wellness részen található és a rossz idő beálltával már bezár!