Majordomus: Étterem teszt 214.- éhenkórásznak nem ajánlott - Csillag Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány

Étterem teszt 214.- éhenkórásznak nem ajánlott

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel vendégei vagyunk,s bár szállásteszteket továbbra sem írok,ezt a hotelt javaslom felkeresni mindenkinek.
Kora délután futunk be,némi zötykölődés után,a gps miatt.a vacsora még odébb van. Szóval ennénk valamit. Kiderül,nem csak ételt,még éttermet is választhatunk,mert kettő is van. Nekem a Csillag szimpatikusabb,itt lehet á' la carte rendelni. Étlap kitűnő,magyaros ételek is vannak,maradok a jérceleves mellett,ami a 10.percben meg is érkezik,itt fel vannak készülve a gyors etetésre. A tányér alján egy kupac valami,erre öntik rá egy ,,teáskannából,, a levet. Erre alapból allergiás vagyok,ennek ellenére a leves - kb. 4 deci - kitűnő! Adalék külön,lé melegitve,ez a gyorsaság titka. Izletes,jó leves. A főétel is fürgén érkezik,a tejes borju burgonyasalátával egy műremek ahogy tálalják,de aratni nem mennék ekkora adaggal. Az italok hűtése kiváló,a személyzet ,,programozott,, mindig akkor érkezik amikor kell. Fúrja az oldalamat a kiváncsiság,mi kerül egy kávéban 1,370 ft-ba,ezért benevezek egy coffee amaretto-ra,vagyis olasz mandulalikőrrel tálalt kávéra. Finom kétségtelen,de....
Tisztaság kifogástalan. Zajszint nincs,csak mi vagyunk az étteremben,ezen nem is csodálkozom az étlap árait látva.
Desszertet nem kérünk,a számlát csak alá kell írni,mert a szobára irják. Ez 14.630 ft két főétel,egy leves+1 kávé és egy Melange,és egy sör. A 4 deci leves 1,470 ft,a tej?es borjú 2.970 ft,egy sör 740 ft,egy kávé kikőrrel 1.370 ft.
Összegzés:
Kitűnő,felkészült személyzet,gyors konyha,dekorativ tálalás,jó minőségű ételek,de közepes adagok, makulátlan tisztaság és elképesztő árak.
Minősités : ajánlott

Szeretnéd követni Majordomus felhasználót?    Igen

3324 Felsôtárkány
Bükkerdő sétány 2-4.

2019. március 2.
Eddig is mindig a címben jelölt "nyugalom szigetének" tartottam a Csillag éttermet, de most végleg kiderült. Ugyanis kiraktak a bejáratához egy életnagyságú kislányt ábrázoló megállító táblát egy nagy behajtani tilossal. Reggel mindig van pezsgő, a szakács pedig kívánságod szerint készíti el a...