Csillag Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Csillag Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Eddig is mindig a címben jelölt "nyugalom szigetének" tartottam a Csillag éttermet, de most végleg kiderült. Ugyanis kiraktak a bejáratához egy életnagyságú kislányt ábrázoló megállító táblát egy nagy behajtani tilossal. Reggel mindig van pezsgő, a szakács pedig kívánságod szerint készíti el a rántottádat. Este asztalt foglaltunk és a legnagyobb nyugalomban vacsoráztunk.
Debrecen

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel vendégei vagyunk,s bár szállásteszteket továbbra sem írok,ezt a hotelt javaslom felkeresni mindenkinek. Kora délután futunk be,némi zötykölődés után,a gps miatt. a vacsora még odébb van. Szóval ennénk valamit. Kiderül,nem csak ételt,még éttermet is választhatunk,mert kettő is van. Nekem a Csillag szimpatikusabb,itt lehet á' la carte rendelni.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
A Bambara Hotel felnőtt étterme, mellet csupán egy ajtó és egy fal választ el a San Toro étteremtől! A svédasztalos fogyasztás közös a másik étteremmel illetve a pincérek is közösek! Viszont rendkívül kedvesek és segítőkészek! Folyamatosan viszik el az elkoszolódott é feleslegesé vált evőeszközöket! Az ételek nagyon finomak!
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Hogy miben is különbözik a Bambara hotel Csillag étterme a szomszédos San Toro étteremtől? Ezt érezni kell. Az a nyugalom és meghittség csak itt élvezhető. A büféasztal - minden hátrányával együtt - a másik helyiségben található. Udvariasak a felszolgálók és hát magáról az ételválasztékról csakis szuperlativuszokban lehet beszélni.

Legnépszerűbb csomagok Felsőtárkányban és környékén
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 15.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobabekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.02.
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.22.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.27.

Szállodák Felsőtárkány környékén
Kikelet Club Hotel Felsőtárkány
Kastélyhotel Sasvár Felsőtárkány
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Csillag Étterem - Bambara Hotel FelsőtárkányX