Majordomus: Étterem teszt 215.- kifogástalan - San Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány

Étterem teszt 215.- kifogástalan

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Még mindig a hotel vendégei vagyunk,ma este a másik éttermet teszteljük,ahol a svédasztalos vacsora és reggeli zajlik. Már nem követem el azt a hibát,hogy első este írok tesztet,megvártuk a mai reggelit és vacsorát,de az első benyomásaim nem változtak. Remek hely,választékos kínálat,kiválóan elkészített ételek. Este tele van az étterem,legalább 30 gyerek ís mind 6 év alatti,később esik le,hogy iskolaidő van. A visitás és bömbölés kakofóniája,de a személyzet angyali türelemmel teszi a dolgát. Minden van,mi szem szájnak ingere,Arany J. után ,,hogy nézni is tereh,,
a látványkonyhában pulyka sül,3 féle levesből a húsleves májgombóccal a választás,megáll benne a kanál (szó szerint). A leves hombár mellett tálkán a zöld erős paprika,ez nem a mániám,de ahol erre is odafigyelnek,az már döfi.
Tisztaság kifogástalan,5 perc alatt az asztalon a (kitűnően hűtött)megrendelt ital,visszafelé leszedi a szomszéd asztalt,nem marad el a ,,kedves egészségére,, sem.
Apróságokba mindenhol bele lehet kötni,de itt most nem akarok,hogy őszinte legyek nincs pofám kötözködni,miközben sült pulykát zabálok rántott csirkemell és hordós krumpli társaságában utána 3 féle süteményt és 4 féle fagylaltot!

Minősités: külőnösen ajánlott !
Értékelés: 10/10 pont

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Étterem teszt 215.-  kifogástalan - San Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány

Szeretnéd követni Majordomus felhasználót?    Igen

3324 Felsôtárkány
Bükkerdő sétány 2-4.

Vélemények Majordomus felhasználótól

2020. január 18.
Régen jártunk erre,ezért választom szombati ebédünk szinhelyéül. Parkolóhely szinte mindig van. Asztalt foglaltunk előrelátásból. Érkezés 13,45-kor. Emberünk hozza a még mindig kuriózumnak számitó digitális étlapot a Huawei tabletek formájában és felveszi az italrendelést. Jó fél ház van lévén...

2020. január 5.
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért...

2020. január 5.
...de erős. A hotel vendégei vagyunk,bár továbbra sem írok szállásteszteket,az tény,jó kis hely. Alig 48 szobás hotel,de tökéletesen megvan minden ami kell. Az étterem az 1.emeleten található,a recepció felett. Kitűnő belsőépitész dolgozott itt,nagyon hangulatos az egész,még a karácsonyi...