San Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

San Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 26.
PAZAR! ! ! ! ! Először is körbejártuk, nagyon sok választék volt, el kellett azon gondolkoznunk mi után mit együnk! :) Előételek ízlésesen feltálalva, majd 3 fajta leves(mindig volt közte egy gyümölcsleves). Első este gulyást, másodikon karfiol krémlevest ettem. Isteni finom volt. Aztán jöttek a főételek. . . hááát azt sem tudtam mit egyek? !
Debrecen

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még mindig a hotel vendégei vagyunk,ma este a másik éttermet teszteljük,ahol a svédasztalos vacsora és reggeli zajlik. Már nem követem el azt a hibát,hogy első este írok tesztet,megvártuk a mai reggelit és vacsorát,de az első benyomásaim nem változtak. Remek hely,választékos kínálat,kiválóan elkészített ételek.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem is tudom, hogy van-e valaki, aki kivetnivalót találna a Bambara szálló San Toro étterménél. Kivétel nélkül finomak és frissek az ételek, melyeket frissen is tudnak tartani. Szakácsaik nagy figyelmet fordítanak arra, hogy az előételeket, édességeket verrine-ként szolgálják fel (verrine francia eredetű szó a kis tálkákban, pohárkákban történő tálalásra).
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Egy kivétellel! Mert kivétel erősíti a szabályt! A Lángos amit felszolgáltak annak a tésztája alig-alig ütötte meg az elfogadható szintet (nem is ajánlom azt senkinek sem), ja és baromi drága ha külön rendelsz és nagyon kis adag! Ha viszont félpanziósként fogyasztod a kaját akkor minden bőséges és minden nagyon finom!

Legnépszerűbb csomagok Felsőtárkányban és környékén
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.07.16.
Vár Camping
Sirok
2021.04.30. - 2021.10.10.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 9.194 - 15.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.11.21.

Szállodák Felsőtárkány környékén
Kastélyhotel Sasvár Felsőtárkány
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Felsőtárkány
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Felsőtárkány
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

San Toro Étterem - Bambara Hotel FelsőtárkányX