mit is együnk?! :)

San Toro Étterem - Bambara Hotel FelsőtárkánySan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Kiváló 2020. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 26.
PAZAR!!!!! Először is körbejártuk, nagyon sok választék volt, el kellett azon gondolkoznunk mi után mit együnk! :) Előételek ízlésesen feltálalva, majd 3 fajta leves(mindig volt közte egy gyümölcsleves). Első este gulyást, másodikon karfiol krémlevest ettem. Isteni finom volt. Aztán jöttek a főételek... hááát azt sem tudtam mit egyek?! :D Annyira sok választék volt, és minden olyan gusztusosan nézett ki. Végül azért sikerült kiválasztani és jóllakni. :) A desszertek közük kiemelném a számomra legfinomabbat: ez pedig az almával töltött fánk! Mennyei.. 5* az ellátás!! A pincérek kedvesek, figyelmesek! Szerintem pazar volt!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
San Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - Étlap/itallapSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - Étlap/itallapSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - BelsőSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - BelsőSan Toro Étterem - Bambara Hotel Felsőtárkány - Belső

San Toro Étterem - Bambara Hotel további értékelései

2021.09.11barátokkal
Csak ajánlani tudom, isteni finom előételek, levesek, főételek és desszertek. A kiszolgálás és a pincérek segítőkészsége felülmúlta az elvárásaimat. Minden reggel és este jókedvűen jöttem el a reggeli/vacsoráról.
2021.05.24gyerekekkel
Nagyon jó volt! Másnak is ajánlom. A kiszolgálás szuper volt. Imádtam. Elmentünk a felsőtárkányi tóhoz.
2018.05.23a párjával
Még mindig a hotel vendégei vagyunk,ma este a másik éttermet teszteljük,ahol a svédasztalos vacsora és reggeli zajlik. Már nem követem el azt a hibát,hogy első este írok tesztet,megvártuk a mai reggelit és vacsorát,de az első benyomásaim nem változtak. Remek hely,választékos kínálat,kiválóan...
Mátyus Udvarház Kengyel Fogadó Eger - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel