Soren82: Afrikai hangulat Magyarország szívében - Bambara Hotel Felsőtárkány

Bambara Hotel Felsőtárkány értékelése
1. helyezett a 13 felsőtárkányi szállás közül

Afrikai hangulat Magyarország szívében

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Nagyon kedves személyzet, igazi afrikai hangulat. A szurikáták tüneményesek és most épp van megint pici kenguru. :)
A wellness részleg nagyon szép, a víz hőfoka tökéletes. A vacsora változatos, sok féle étel közül lehet választani. Nagyon jó, hogy reggelinél és vacsoránál egyaránt vannak ételek amiket helyben készítenek. :) Az egyetlen negatívum, hogy a pótágy (mivel egy kinyitható fotel) nagyon keskeny. :(

Szeretnéd követni Soren82 felhasználót?    Igen

Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsôtárkány
Bükkerdő sétány 2-4.

2019. december 4.
Ajándékba kaptuk ezt a luxuspihenést, ami valódi különlegesség. Afrikai hangulat, egyedi kivitelezés kívül, belül.Tágas szoba, kényelem,sok ötlet, bőséges ellátás. A wellness kiemelkedő, sokrétű szolgáltatása, a vacsoránál a desszertek kimagasló minősége, az előételek mutatós tálalása...

2019. április 28.
Házassági évfordulót ünnepelni érkeztünk négy napra ebbe a nem mindennapi szállodába. A szoba kényelmes jó elrendezésű. A wellness rész is minden igényt kielégítő és varázslatosan szép. Imádtuk a szurikátákat a folyosón.Étkezéseknél megkülönböztető figyelemben volt részünk, mert a recepciónál...

2019. március 19.
Imádtuk! Mindenben igyekeznek kedvünkre tenni. Főleg gyerekeseknek kiváló hely. A bungalók pároknak ideális hely elvonulni. Ajánlom mindenkinek.