Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Bambara Hotel Felsőtárkány
1. helyezett Felső-
tárkány

3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Bambara Hotel Felsőtárkány értékelése:

1. helyezett a 12 felsőtárkányi szállás közül

Bambara Hotel Felsőtárkány képei

Bambara Hotel Felsőtárkány

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Csodálatos napokat töltöttünk a hotelben. Magával ragadó az afrikai stílus, a wellness sokszínűsége, A barlang a kis led világítással akár a csillagos ég , a pihenőkapszulák kedvenceim voltak.
A szurikáta etetés kicsik és nagyok örömére szolgál.
Az ételek a személyzet kedvessége, minden szenzációs volt.
Szeretnék menni még!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Múlt héten jártunk párommal a szállodában, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el ott, de még egy hét is kevés lenne ezen a csodahelyen, annyira szuper minden. Az egész szálloda gyönyörűen van berendezve, afrikai stílusú, hangulatú. Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Az ételek fantasztikusak, bőséges a választék. A személyzet kedves, segítőkész.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
2 éjszakát töltöttünk itt, folyamatosan ért kellemes meglepetés. A környék, a szálloda parkja, hangulata, a szoba berendezése a falaktól kezdve a függönyig. Minden afrikai hangulatot áraszt, ugyanakkor a fürdőszoba felszerelése több mint tökéletes a masszírozó káddal. Wellness rész minden kényelme mellett kisebb gyerekeknek is alkalmas, ugyanakkor tetőteraszon "csendes" rész panoráma szaunával, jakuzzival tökéles nyugalom.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Én még csak most próbáltam ki a halpedikűrt, amit bátran ajánlok mindenkinek. Először nagyon csiklandós, de egy életre szóló élmény. Kíváncsian fedeztük fel az újdonságokat és persze most is találtunk néhányat, megyek tovább emelik a szálloda színvonalát. A szurikátákkal nem lehet betelni. Olyan aranyosak, hogy órákig lehetne őket nézni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Egy hetes bükki túránk utolsó három napját töltöttük a hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet profi, animáció nagyon jó. . . . gyerekek imádták. Nagyon jó helyen , csendes környezetben , friss levegőn helyezkedik el a hotel. Szobák kényelmesek, tágasak. . afrikai (bungalóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltunk) Ételek változatosak, finomak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napos lehetőséget, ajándékba kaptuk. Voucher alapján, igénylésemkor csak olyan időpontokra tudtak volna szobát adni, ami számunkra nem felelt meg. Bungallow akadt, érdeklődéseim során, mindig egy, az utolsó! Jómagam vendéglátós lévén, már vagy 35 éve, s tanítom is, egyértelmű, senkinek nem fogok ide ajándékba üdülést küldeni, leírt feltételekkel.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Ismét csodálatos három napot töltöttünk a hotelben. A párom születésnapom alkalmából lepett meg a varázslatos pihenéssel,feltöltődéssel. Gyönyörű környezet ,amellyel nem lehet betelni. A recepción szívélyes fogadtatásban volt részünk. Mindkét wellness részleg szuper, itt megragadnám az alkalmat ,hogy a szauna felöntéseket dicsérjem ,és a teljes testmasszás is nagyon jó választás volt.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Szeptember elején voltunk baráti társasággal, szuper hely, gyönyörű környezetben, nagyon egyedi és hangulatos. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész, az éttermi választék kifogástalan, nagyon ízletes minden fogás, nagy a választék. Kimondottan ajánlom kisgyermekes családoknak, teljes mértékben családbarát hely.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 30.
Tökéletes kiszolgálás, gyönyörű környezet. A programok változatosak, szórakoztatóak. A wellness rész szuper, az is pozitív hogy nem kell az ágyakat "vadászni" mint egyes szállodákban, itt mindig volt helyünk pedig teltház volt. Rendkívül gyermekbarát, aki pedig kicsi nélkül érkezik, azoknak a felnőtt wellness szintén tökéletes kikapcsolódást nyújt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük a pozitívumokkal, ami befolyásolni szokta választásunkat. Környezet: gyönyörű, hangulatos. Szálloda: egyedi hangulatú, kiváló minőségű,minőségi szoba berendezés,kellemes ágy, tiszta, abszolút minden igényt kielégítő. Személyzet: segítőkész, barátságos, minden elvárásnak megfelelnek. Étterem: Az ételek ízletesek,bár lehetne szélesebb választék.

Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 23.033,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.02-ig
3 nap/2 éjszaka 9.955,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Érvényes: 2019.05.30-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 3.550 - 3.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Apartman
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Galya Vendégház
Galyatető
Fortuna Vendégház
Abádszalók
Érvényes: 2019.04.29-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Felsőtárkány környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Napi ár 2 vagy több főre
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)

FelsőtárkányX