Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Bambara Hotel Felsőtárkány értékelése:

1. helyezett a 13 felsőtárkányi szállás közül

Bambara Hotel Felsőtárkány képei

Bambara Hotel Felsőtárkány

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Nagyon kedves személyzet, igazi afrikai hangulat. A szurikáták tüneményesek és most épp van megint pici kenguru. :)
A wellness részleg nagyon szép, a víz hőfoka tökéletes. A vacsora változatos, sok féle étel közül lehet választani. Nagyon jó, hogy reggelinél és vacsoránál egyaránt vannak ételek amiket helyben készítenek.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Ajándékba kaptuk ezt a luxuspihenést, ami valódi különlegesség. Afrikai hangulat, egyedi kivitelezés kívül, belül. Tágas szoba, kényelem,sok ötlet, bőséges ellátás. A wellness kiemelkedő, sokrétű szolgáltatása, a vacsoránál a desszertek kimagasló minősége, az előételek mutatós tálalása osztályon felüli. A reggeli választéka átlagos.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Házassági évfordulót ünnepelni érkeztünk négy napra ebbe a nem mindennapi szállodába. A szoba kényelmes jó elrendezésű. A wellness rész is minden igényt kielégítő és varázslatosan szép. Imádtuk a szurikátákat a folyosón. Étkezéseknél megkülönböztető figyelemben volt részünk, mert a recepciónál jeleztük érkezésünk okát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Imádtuk! Mindenben igyekeznek kedvünkre tenni. Főleg gyerekeseknek kiváló hely. A bungalók pároknak ideális hely elvonulni. Ajánlom mindenkinek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megint itt voltunk Felsőtárkányban a Bambarában. Szerencsénk volt, mert a bejárathoz közel volt egy szabad parkolóhely - az utóbbi években sajnos egyre nehezebb helyet találni. Kedves személyzet gyorsan becsekkoltatott. Csodálatos bekészítés várt a szobában, aztán következett az első csobbanás. Mindig sajnálom, hogy a téli látogatásaink során be vagyunk zárva.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Csodálatos napokat töltöttünk a hotelben. Magával ragadó az afrikai stílus, a wellness sokszínűsége, A barlang a kis led világítással akár a csillagos ég , a pihenőkapszulák kedvenceim voltak.
A szurikáta etetés kicsik és nagyok örömére szolgál.
Az ételek a személyzet kedvessége, minden szenzációs volt.
Szeretnék menni még!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Múlt héten jártunk párommal a szállodában, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el ott, de még egy hét is kevés lenne ezen a csodahelyen, annyira szuper minden. Az egész szálloda gyönyörűen van berendezve, afrikai stílusú, hangulatú. Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Az ételek fantasztikusak, bőséges a választék. A személyzet kedves, segítőkész.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
2 éjszakát töltöttünk itt, folyamatosan ért kellemes meglepetés. A környék, a szálloda parkja, hangulata, a szoba berendezése a falaktól kezdve a függönyig. Minden afrikai hangulatot áraszt, ugyanakkor a fürdőszoba felszerelése több mint tökéletes a masszírozó káddal. Wellness rész minden kényelme mellett kisebb gyerekeknek is alkalmas, ugyanakkor tetőteraszon "csendes" rész panoráma szaunával, jakuzzival tökéles nyugalom.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Én még csak most próbáltam ki a halpedikűrt, amit bátran ajánlok mindenkinek. Először nagyon csiklandós, de egy életre szóló élmény. Kíváncsian fedeztük fel az újdonságokat és persze most is találtunk néhányat, megyek tovább emelik a szálloda színvonalát. A szurikátákkal nem lehet betelni. Olyan aranyosak, hogy órákig lehetne őket nézni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Egy hetes bükki túránk utolsó három napját töltöttük a hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet profi, animáció nagyon jó. . . . gyerekek imádták. Nagyon jó helyen , csendes környezetben , friss levegőn helyezkedik el a hotel. Szobák kényelmesek, tágasak. . afrikai (bungalóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltunk) Ételek változatosak, finomak.

Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 19.042 - 37.695,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.07.01. - 2020.07.01.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.28. - 2021.07.01.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
Érvényes: 2021.07.01-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Érvényes: 2021.07.01-ig
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.11-ig

Szállodák Felsőtárkány környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

FelsőtárkányX