Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Bambara Hotel Felsőtárkány
1. helyezett Felső-
tárkány

3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Én még csak most próbáltam ki a halpedikűrt, amit bátran ajánlok mindenkinek. Először nagyon csiklandós, de egy életre szóló élmény. Kíváncsian fedeztük fel az újdonságokat és persze most is találtunk néhányat, megyek tovább emelik a szálloda színvonalát. A szurikátákkal nem lehet betelni. Olyan aranyosak, hogy órákig lehetne őket nézni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Egy hetes bükki túránk utolsó három napját töltöttük a hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet profi, animáció nagyon jó. . . . gyerekek imádták. Nagyon jó helyen , csendes környezetben , friss levegőn helyezkedik el a hotel. Szobák kényelmesek, tágasak. . afrikai (bungalóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltunk) Ételek változatosak, finomak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napos lehetőséget, ajándékba kaptuk. Voucher alapján, igénylésemkor csak olyan időpontokra tudtak volna szobát adni, ami számunkra nem felelt meg. Bungallow akadt, érdeklődéseim során, mindig egy, az utolsó! Jómagam vendéglátós lévén, már vagy 35 éve, s tanítom is, egyértelmű, senkinek nem fogok ide ajándékba üdülést küldeni, leírt feltételekkel.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Ismét csodálatos három napot töltöttünk a hotelben. A párom születésnapom alkalmából lepett meg a varázslatos pihenéssel,feltöltődéssel. Gyönyörű környezet ,amellyel nem lehet betelni. A recepción szívélyes fogadtatásban volt részünk. Mindkét wellness részleg szuper, itt megragadnám az alkalmat ,hogy a szauna felöntéseket dicsérjem ,és a teljes testmasszás is nagyon jó választás volt.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Szeptember elején voltunk baráti társasággal, szuper hely, gyönyörű környezetben, nagyon egyedi és hangulatos. A személyzet nagyon barátságos és segítőkész, az éttermi választék kifogástalan, nagyon ízletes minden fogás, nagy a választék. Kimondottan ajánlom kisgyermekes családoknak, teljes mértékben családbarát hely.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 30.
Tökéletes kiszolgálás, gyönyörű környezet. A programok változatosak, szórakoztatóak. A wellness rész szuper, az is pozitív hogy nem kell az ágyakat "vadászni" mint egyes szállodákban, itt mindig volt helyünk pedig teltház volt. Rendkívül gyermekbarát, aki pedig kicsi nélkül érkezik, azoknak a felnőtt wellness szintén tökéletes kikapcsolódást nyújt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük a pozitívumokkal, ami befolyásolni szokta választásunkat. Környezet: gyönyörű, hangulatos. Szálloda: egyedi hangulatú, kiváló minőségű,minőségi szoba berendezés,kellemes ágy, tiszta, abszolút minden igényt kielégítő. Személyzet: segítőkész, barátságos, minden elvárásnak megfelelnek. Étterem: Az ételek ízletesek,bár lehetne szélesebb választék.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel szeptember elején voltunk ebben a gyönyörű helyen található, igazán kellemes szállodában. Itt nemcsak a medencék kellemes hatását lehet élvezni, hanem a környező hegyekben ki-ki a maga igénye szerint kirándulást is tehet. A személyzet is mindent megtesz azért, hogy a kikapcsolódás a legtökéletesebb legyen!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha valaki arra vágyik, hogy teljes mértékben kiszakadjon a hétköznapok monotonitásából, illetve valami újra, különlegesre vágyik, nem "csak" egy normál wellnessre, akkor itt tökéletes helyen jár. Egyszerűen elbűvölő, varázslatos. Tökéletes a személyzet, a szobák, az étterem, és a wellness is. A medencék között van néhány, ami gyerekekkel nem használható: nagyszerű!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Február 13-tól 16-ig három éjszakát töltöttünk ebben a csodálatos szállodában. Pontosan tudtuk,hogy mit várhatunk a helytől mivel nem először látogattunk el ide. A szobák tiszták és tágasak, az ételek változatosak és izesek,a személyzet profi és kedves,a wellnes részleg tiszta és ötletes, egyszóval tökéletes a hely.

Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.10.19. - 2018.10.23.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.23.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 37.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, koncertekkel, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Phőnix Hotel
Tiszaújváros
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
2018.09.19. - 2019.01.01.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet eléréssel
2018.09.01. - 2018.11.30.
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.23. - 2018.11.01.

Szállodák Felsőtárkány környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

FelsőtárkányX