Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Ajándékba kaptuk ezt a luxuspihenést, ami valódi különlegesség. Afrikai hangulat, egyedi kivitelezés kívül, belül. Tágas szoba, kényelem,sok ötlet, bőséges ellátás. A wellness kiemelkedő, sokrétű szolgáltatása, a vacsoránál a desszertek kimagasló minősége, az előételek mutatós tálalása osztályon felüli. A reggeli választéka átlagos.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Házassági évfordulót ünnepelni érkeztünk négy napra ebbe a nem mindennapi szállodába. A szoba kényelmes jó elrendezésű. A wellness rész is minden igényt kielégítő és varázslatosan szép. Imádtuk a szurikátákat a folyosón. Étkezéseknél megkülönböztető figyelemben volt részünk, mert a recepciónál jeleztük érkezésünk okát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Imádtuk! Mindenben igyekeznek kedvünkre tenni. Főleg gyerekeseknek kiváló hely. A bungalók pároknak ideális hely elvonulni. Ajánlom mindenkinek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megint itt voltunk Felsőtárkányban a Bambarában. Szerencsénk volt, mert a bejárathoz közel volt egy szabad parkolóhely - az utóbbi években sajnos egyre nehezebb helyet találni. Kedves személyzet gyorsan becsekkoltatott. Csodálatos bekészítés várt a szobában, aztán következett az első csobbanás. Mindig sajnálom, hogy a téli látogatásaink során be vagyunk zárva.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Csodálatos napokat töltöttünk a hotelben. Magával ragadó az afrikai stílus, a wellness sokszínűsége, A barlang a kis led világítással akár a csillagos ég , a pihenőkapszulák kedvenceim voltak.
A szurikáta etetés kicsik és nagyok örömére szolgál.
Az ételek a személyzet kedvessége, minden szenzációs volt.
Szeretnék menni még!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Múlt héten jártunk párommal a szállodában, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el ott, de még egy hét is kevés lenne ezen a csodahelyen, annyira szuper minden. Az egész szálloda gyönyörűen van berendezve, afrikai stílusú, hangulatú. Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Az ételek fantasztikusak, bőséges a választék. A személyzet kedves, segítőkész.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
2 éjszakát töltöttünk itt, folyamatosan ért kellemes meglepetés. A környék, a szálloda parkja, hangulata, a szoba berendezése a falaktól kezdve a függönyig. Minden afrikai hangulatot áraszt, ugyanakkor a fürdőszoba felszerelése több mint tökéletes a masszírozó káddal. Wellness rész minden kényelme mellett kisebb gyerekeknek is alkalmas, ugyanakkor tetőteraszon "csendes" rész panoráma szaunával, jakuzzival tökéles nyugalom.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Én még csak most próbáltam ki a halpedikűrt, amit bátran ajánlok mindenkinek. Először nagyon csiklandós, de egy életre szóló élmény. Kíváncsian fedeztük fel az újdonságokat és persze most is találtunk néhányat, megyek tovább emelik a szálloda színvonalát. A szurikátákkal nem lehet betelni. Olyan aranyosak, hogy órákig lehetne őket nézni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Egy hetes bükki túránk utolsó három napját töltöttük a hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet profi, animáció nagyon jó. . . . gyerekek imádták. Nagyon jó helyen , csendes környezetben , friss levegőn helyezkedik el a hotel. Szobák kényelmesek, tágasak. . afrikai (bungalóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltunk) Ételek változatosak, finomak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 napos lehetőséget, ajándékba kaptuk. Voucher alapján, igénylésemkor csak olyan időpontokra tudtak volna szobát adni, ami számunkra nem felelt meg. Bungallow akadt, érdeklődéseim során, mindig egy, az utolsó! Jómagam vendéglátós lévén, már vagy 35 éve, s tanítom is, egyértelmű, senkinek nem fogok ide ajándékba üdülést küldeni, leírt feltételekkel.

Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.356,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Katka Vendégház
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kék Panzió
2020.03.06. - 2021.01.01.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Szállodák Felsőtárkány környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

FelsőtárkányX