Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Bambara Hotel Felsőtárkány
3324 Felsőtárkány, Bükkerdő sétány 2-4.

Bambara Hotel Felsőtárkány a térképen

Bambara Hotel Felsőtárkány értékelése:

1. helyezett a 13 felsőtárkányi szállás közül

Bambara Hotel Felsőtárkány képei

Bambara Hotel Felsőtárkány

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Házassági évfordulót ünnepelni érkeztünk négy napra ebbe a nem mindennapi szállodába. A szoba kényelmes jó elrendezésű. A wellness rész is minden igényt kielégítő és varázslatosan szép. Imádtuk a szurikátákat a folyosón. Étkezéseknél megkülönböztető figyelemben volt részünk, mert a recepciónál jeleztük érkezésünk okát.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Imádtuk! Mindenben igyekeznek kedvünkre tenni. Főleg gyerekeseknek kiváló hely. A bungalók pároknak ideális hely elvonulni. Ajánlom mindenkinek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megint itt voltunk Felsőtárkányban a Bambarában. Szerencsénk volt, mert a bejárathoz közel volt egy szabad parkolóhely - az utóbbi években sajnos egyre nehezebb helyet találni. Kedves személyzet gyorsan becsekkoltatott. Csodálatos bekészítés várt a szobában, aztán következett az első csobbanás. Mindig sajnálom, hogy a téli látogatásaink során be vagyunk zárva.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Csodálatos napokat töltöttünk a hotelben. Magával ragadó az afrikai stílus, a wellness sokszínűsége, A barlang a kis led világítással akár a csillagos ég , a pihenőkapszulák kedvenceim voltak.
A szurikáta etetés kicsik és nagyok örömére szolgál.
Az ételek a személyzet kedvessége, minden szenzációs volt.
Szeretnék menni még!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Múlt héten jártunk párommal a szállodában, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el ott, de még egy hét is kevés lenne ezen a csodahelyen, annyira szuper minden. Az egész szálloda gyönyörűen van berendezve, afrikai stílusú, hangulatú. Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Az ételek fantasztikusak, bőséges a választék. A személyzet kedves, segítőkész.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
2 éjszakát töltöttünk itt, folyamatosan ért kellemes meglepetés. A környék, a szálloda parkja, hangulata, a szoba berendezése a falaktól kezdve a függönyig. Minden afrikai hangulatot áraszt, ugyanakkor a fürdőszoba felszerelése több mint tökéletes a masszírozó káddal. Wellness rész minden kényelme mellett kisebb gyerekeknek is alkalmas, ugyanakkor tetőteraszon "csendes" rész panoráma szaunával, jakuzzival tökéles nyugalom.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Én még csak most próbáltam ki a halpedikűrt, amit bátran ajánlok mindenkinek. Először nagyon csiklandós, de egy életre szóló élmény. Kíváncsian fedeztük fel az újdonságokat és persze most is találtunk néhányat, megyek tovább emelik a szálloda színvonalát. A szurikátákkal nem lehet betelni. Olyan aranyosak, hogy órákig lehetne őket nézni.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Egy hetes bükki túránk utolsó három napját töltöttük a hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet profi, animáció nagyon jó. . . . gyerekek imádták. Nagyon jó helyen , csendes környezetben , friss levegőn helyezkedik el a hotel. Szobák kényelmesek, tágasak. . afrikai (bungalóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltunk) Ételek változatosak, finomak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 napos lehetőséget, ajándékba kaptuk. Voucher alapján, igénylésemkor csak olyan időpontokra tudtak volna szobát adni, ami számunkra nem felelt meg. Bungallow akadt, érdeklődéseim során, mindig egy, az utolsó! Jómagam vendéglátós lévén, már vagy 35 éve, s tanítom is, egyértelmű, senkinek nem fogok ide ajándékba üdülést küldeni, leírt feltételekkel.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Ismét csodálatos három napot töltöttünk a hotelben. A párom születésnapom alkalmából lepett meg a varázslatos pihenéssel,feltöltődéssel. Gyönyörű környezet ,amellyel nem lehet betelni. A recepción szívélyes fogadtatásban volt részünk. Mindkét wellness részleg szuper, itt megragadnám az alkalmat ,hogy a szauna felöntéseket dicsérjem ,és a teljes testmasszás is nagyon jó választás volt.

Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.13-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Flórián Vendégház
Barokk Vendégház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Eger Ködmön
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Aqua Eger
2-7 éjszaka 13.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ásványvíz és fürdőszobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig

Szállodák Felsőtárkány környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

FelsőtárkányX