Nyitott Kapu Vendégház Felsőtárkány

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Nyitott Kapu Vendégház Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2018. március 27.a párjával járt itt
Késő este érkeztünk párommal, melyet előre jeleztem.Rugalmasan ment minden.Kedves vendég szerető emberek.Szép helyen van a,szállás.Rendezett jól felszerelt tiszta szobát kaptunk.Ajánlanám másoknak is.
Kiváló 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Lánykámnak volt az ajándéka, hogy 3 napra elvittük ide. Gyönyörü volt a szállás, korek, s nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. :) Innen könnyen bejártunk mindent. :) Ami még nagyon tetszett, hogy fényképekkel kirándulási helyekkel tele volt egy album, volt benne olyan ahova mi nem is mentünk volna el, csak így hogy láttuk.
Kiváló 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
1 éjszakát töltöttünk a szálláson,de minden igényt kielégített. A szoba szép tiszta,kényelmes ágyakkal,nagy melegben is hűvös volt. A közös konyhában minden megtalálható,ha az ember főzne egy vacsorát vagy ebédet. Elhelyezkedése is kiváló,közel van Eger. Baráti társaságoknak is jó,hiszen lehet bográcsolni a kertben vagy akár szalonnát sütni. A házigazdák is nagyon kedvesek,segítőkészek.
Én csak ajánlani tudom!
Szörnyű 2014. október 12. járt itt
Szerettem volna szállást foglalni ezen a helyen: Telefonon beszéltem a tulajjal, aki azt mondta, hogy nem tud válaszolni,mert éppen úton van, de másnap reggel visszahív. Este felé (miután egész nap vártam a telefont) felhívtam, mire azt a választ kaptam, hogy már nincs szabad helyük. Ezek után ma (két hét telt el azóta)az egyik oldalon jelent meg a Szállás.