kinoka
Országjáró - 12 városban járt már

kinoka adatlapja

27 éves srác vagyok.Dolgozó emberként tevékenykedem, de ha van egy kis szabadidőm akkor kirándulok, országot illetve az európai unió régióit látogatom meg.Szeretek vezetni, ebből adódóan imádok kirándulni is akár családom, vagy barátaim körében.Szabadnapjaimtól függően tudok ellátogatni a kiránduló helyekre. Szüleim-munkahelyem támogatásával már rengeteg helyet bejártam, és a terveim között szerepel még sok szép hely felkutatása. Van egy pár kedvenc helyem, melyet nem tudok megunni, (főleg ahol fehér édes hazai "nem tablettás" bort lehet kapni, mert az a kedvencem)

Röviden ennyi.
Családdal,
Ilyen vagyok
Bulizó  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.10.27
Utoljára itt2019.11.30

Kiváló 2013. december 15., kollégákkal járt itt
November végén jártam itt két kollégámmal. Korán érkeztünk a többiekhez képest, mert messziről mentünk,és szeretem betartani a sebesség-korlátozásokat. A személyzet kedvesen fogadott minket. Egyénileg terheltek mindent,így könnyen követhető volt hogy ki-mit fogyasztott, Én mégis elszámoltam magam, de mire valók a barátok.
Koronakert Étterem Budapest - Koronakert Étterem Budapest -
Átlagos 2013. október 27.barátokkal járt itt
2013 Januárjában az egyik legjobb barátom születésnapi meglepetéseként foglaltam szállást két éjszakára. A szoba nagyon tágas volt, illetve a recepciós kedves volt. Aztán jöttek a csalódások, mivel Én szeretek szaunázni és már sok helyen benne van az árban itt sajnos zsetont kellett vásárolnunk.
Felhasználó fényképei:
Silver Club Hotel Mátraszentimre - Silver Club Hotel Mátraszentimre - Silver Club Hotel Mátraszentimre -
Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Felejthetetlen két éjszakát tölöttünk a Hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Szép helyen található. Tiszta rendezett szobák. A vendéglátók kedvesek. Az ételek finomak. A wellness csupa kényesztetés. Visszatérünk még! Köszönünk mindent, emlékékkel tértünk haza. Ismerőseinknek és aki Eger közelében nyugodtan szeretni pihenni vagy túrázni csak is ajánlani fogjuk!
Felhasználó fényképei:
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad - Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad -