Erdős Ildikó

Erdős Ildikó adatlapja

Regisztráció2013.08.25
Utoljára itt2017.08.02

Szörnyű 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Az Ittjártam. hu oldal szerint ez az első helyezett a hajdúszoboszlói éttermek között. Hát ezt erősen megkérdőjelezném. Egyszerűen pocsék volt. Nem tudom,hogy ez annak köszönhető-e, hogy a séf elment mikor a mi ételünk készült, vagy amúgy is ilyen pocsék. Hajótöröttek megmentőjét ettem közel 3000 Ft-ért,de amit kaptam.
Kiváló 2015. június 4.családjával járt itt
Május 30. -án tartották tesómék ott az esküvőjüket és remek volt. Kicsi csúszás ugyan volt a vacsorával,de az ételek ezt mind feledtetni tudták. Annyira bőséges volt,hogy a vendégek még haza is tudtak vinni belőle. Amúgy is vissza járó vendégek vagyunk,szeretünk ott enni/lenni! Így hát mindenkinek ajánlom akár rendezvényre,akár családias ebédre/vacsorára!
Szörnyű 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Felsőtárkányban voltunk családdal átutazóban és mivel későn értünk,így már nem indultunk neki Egernek,hogy keressünk egy jó éttermet. A településen ez az egy étterem van. Senki nem volt az étteremben,de úgy voltunk vele,talán nem lesz rossz. Hát rossz volt. Nagyon. Kétszemélyes tálat kértünk,rajta rántott csirkemell,sült tarja,tükörtojás,sült virsli,vegyes köret.