Kéz-kilátó Felsőtold

Kéz-kilátó Felsőtold
Kéz-kilátó FelsőtoldKéz-kilátó Felsőtold
Kéz-kilátó FelsőtoldKéz-kilátó Felsőtold

Kéz-kilátó Felsőtold bemutatkozása

A Farkaskútvölgy csapata egy rendkívüli térszobrot álmodott meg, amit Csíkszentmihályi Benjamin készített el mindenki örömére. A 2020 végén felállított egyedi alkotást a művész a környék holtfáiból formálta meg a kéz formájú kilátóvá, ahonnan a Cserhát dombjaira tekinthetünk.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kéz-kilátó Felsőtold vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
érezheti magát, ki felkapaszkodik a fesőtoldi Kéz Kilátóra. Csúszós és nagyon szuszogtatós az út, egyáltalán nem könnyű, de roppant érdekes a látvány és a kivitel. Mindenkit lenyűgöz az alkotás és a kilátás.
2076
Érdekes 2023. április 23.a párjával járt itt
Bonyolult az élet. Valahogy nincs ez igazán jól kitalálva. Azt mondják a térképek, hogy menjünk Hollókő felől, a vár előtti/alatti parkolókban le lehet tenni a kocsit, és onnan gyalog. Hát lehet, az én véleményem szerint így brutálisan messze van. Szépen ki van festve a kék jelzés, nincs azzal semmi gond, de értelmetlenül sok hegyre fel, meg hegyről le van addig, amíg eljutunk odáig.
Kéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - Külső képKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - Külső képKéz-kilátó Felsőtold - EgyébKéz-kilátó Felsőtold - Egyéb