Gyöngyhalász Étterem Fonyód

8640 Fonyód, Vígadó tér 3-4.

Gyöngyhalász Étterem Fonyód a térképen

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Fonyódi kirándulásunk alkalmából ültünk be ide, mivel még volt egy óránk a buszig. Nem voltunk éhesek, de jól esett megpihenni a kellemes, hűvös teraszon. Egy menüt kértünk hármunknak,s nagyon előzékenyen hoztak 3 pohár friss vizet citromkarikával, s 3 garnitúra evőeszközt. Húsleves, pörkölt nokedlivel és somlói galuska volt az általunk választott menü, amit közösen fogyasztottunk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
A régi Gyöngyhalász nem messze volt a mostani helytől. Talán a név miatt tértünk be most ide, kiválasztva az éttermet a kikötő melletti számos szomszédja közül. És kellemesen csalódtunk. A kiszolgálás rendkívül gyors és udvarias volt. Az étlap választéka nem túl nagy, de kellően változatos. A választott halétel pedig - fogas séf módjára - nagyon izgalmas és kellemes meglepetés volt.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.

Szállodák Fonyód környékén
Palace Hotel  Fonyód
Hotel Vital Fonyód
Club Dobogómajor Fonyód
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Gyöngyhalász Étterem FonyódX