Pocika Vendéglő Fonyód
8640 Fonyód, Vigadó tér 1/16.

Pocika Vendéglő Fonyód a térképen

grill ételek ...
Élőzene:
nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad, dohányzó rész ...
Visa
Szalon világos és barna,Bernard cseh sör,Radeberger,Schöfferhofer búza sör

Pocika Vendéglő Fonyód bemutatkozása

Fonyód szívében a hajóállomáson található családias hangulatban működtetett étterem.Frissen sült ételek,Balatoni halak széles választékban megtalálhatóak éttermünkbe.Színvonalas kiszolgálás,barátságos környezet várja az éhes pocakokat.
Ha sokszor ... Tovább >>
Ha sokszor gondol a pocakjára térjen be a Pocikába.

Pocika Vendéglő Fonyód képei

Szállások Fonyód városában
Wellness csomagok Fonyód városában

Pocika Vendéglő Fonyód vélemények

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Tavalyi évben is jártam már itt, kíváncsi voltam, tartják-e az akkori színvonalat. Mennyei volt az étel, grillezett hús és zöldségek - lehet, egyszerűnek tűnik, de nagyon sok helyen tudják elrontani. Itt kellően eltalálták az arányokat, bár az adag lehetett volna egy kicsivel nagyobb. A kiszolgálás gyors volt, udvarias, szinte az összes pincér megfordult az asztalnál.
Salgótarján

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Nehéz volt választani az éttermek közül, de végül is itt vetettünk horgonyt. Kedves kiszolgáló hölgy vette fel a rendelésünket. Átlagos leves, gyenge saláta, átlagos köret és fantasztikus rántott süllő került terítékre. Nagyon jóllaktunk. Mosdó nincs, át kell menni máshová, ráadásul fizetős a hely. A nagy forgalom miatt átlagos tisztaságúnak mondható a vendéglő.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
9 éve vagyunk családommal az étterem visszajáró vendégei. Mind az ételekről,mind a kiszolgálásról,és a családias hangulatról csak legekben tudunk beszélni! 1 hibátok van csak:2 hét"pocikás"vendéglátás után min. 1 hónapig fényevőnek kell lennünk,hogy nagyjából visszaférjünk a ruháinkba. Mindent köszönünk,és remélem,jövőre újra mehetünk Hozzátok.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pünkösd hétfő este Horvátországból, a Plitvicei tavaktól tartottunk hazafelé, Budapestre az M7 autópályán, mikor megéhezvén ötletszerűen Fonyódnál letértünk róla, hogy vacsorázóhelyet keressünk. Utunk szerencsére a kikötőbe, ott is a Pocika vendéglőbe vezetett, ami utóbb kiváló választásnak bizonyult.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Kellemes kiszolgálás , finom , választékos ételek.
Nem kellett sokat várni a rendeléstől az étel felszolgálásáig.
A felszolgálók kedvessége. Segités az étel választásban.
Mindig mosolyogtak.
Szeretnénk jövőre is felkeresni a helyet. Minden ismerősömnek ajánlani tudom.
Köszönettel a csapatnak.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni mentünk a fonyódi kikötőbe és erre az étteremre esett a választásunk. SZÉP kártya elfogadó hely ez fontos szempont volt. A többi étteremhez képest picit olcsóbb,Balatonhoz képest reális. Sült tarját ettünk ami omlós puha, kellemes fűszerezésű volt. Egy dolog volt negatívum. Az étlapon szereplő üdítők közül kiválasztottunk kettőt és egyik sem volt.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.09.28. - 2021.09.28.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, belépőkkel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.20. - 2020.09.30.
Berki Margit Apartman
2020.09.27. - 2021.09.28.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, éjszakai fürdőzéssel, szellemtúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Orwa Vendégház
Zalakaros
2020.09.28. - 2021.09.28.
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 22.050 - 31.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2020.12.21.

Szállodák Fonyód környékén
Palace Hotel  Fonyód
Hotel Vital Fonyód
Club Dobogómajor Fonyód
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Pocika Vendéglő FonyódX