Megér egy próbát

Torony Étterem FonyódTorony Étterem Fonyód a térképen

2018. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. november 18.
Az étterem rendkívül jó helyen van, és már évtizedek óta működik, úgyhogy valami jót biztosan tudhat...
Ínycsiklandó illatok fogadtak, no meg egy rendkívül kedves cica a kerthelyiségben. Meglepődtem, mert novemberhez képest tele volt vendégekkel az étterem.
A személyzet nagyon kedves volt, és minden kérdésünkre-kérésünkre udvariasan reagáltak.
A választott ételek szépen voltak tálalva. A leves nagyon ízlett, a főételnek választott újragondolt brassói is ízletes volt, a hiba bennem lehet, mert nekem kicsit száraznak tűnt benne a hús.
Az adag teljesen korrekt volt, jóllaktunk és mindent összevetve jó szájízzel távoztunk.
Úgy gondolom, hogy mindenképp fogok jönni máskor is, legfeljebb jobban a fogamnak megfelelő fogást választok majd.
És feltétlen ajánlom a helyet másoknak is.
Hangulat:Kiváló
Torony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/italTorony Étterem Fonyód - Étel/ital

Torony Étterem további értékelései

2020.08.10a párjával
Tavalyi színvonalhoz képest csalódtunk a helyben. A húslevesük ehetetlen volt. Ha valaki szereti a húslevest édesen, a keleties ízekkel, annak biztosan ízleni fog. Mi visszaküldtük. A csülök sem olyan volt mint a tavalyi. Csalódás.
2019.04.21a párjával
Éremes ide eljönni. Családias, kitünő ételek, gyors, mégis udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok.
2017.09.18egyedül
Az ittjartam.hu értékelések alapján választottam ezt az éttermet. Központi részen található, a főút közelében, nagy parkoló van mellette. Az épület külső kialakítása, legalábbis a tetőszerkezete kissé Makovecz Imre stílusára emlékeztet, bár nem annyira kifinomult. A belső rész retró,...
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz