Torony Étterem Fonyód
8640 Fonyód, Vitorlás u. 25.

Torony Étterem Fonyód a térképen

Szállások Fonyód városában
Wellness csomagok Fonyód városában

Torony Étterem Fonyód vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Tavalyi színvonalhoz képest csalódtunk a helyben. A húslevesük ehetetlen volt. Ha valaki szereti a húslevest édesen, a keleties ízekkel, annak biztosan ízleni fog. Mi visszaküldtük. A csülök sem olyan volt mint a tavalyi. Csalódás.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Éremes ide eljönni.
Családias, kitünő ételek, gyors, mégis udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Az étterem rendkívül jó helyen van, és már évtizedek óta működik, úgyhogy valami jót biztosan tudhat. . . Ínycsiklandó illatok fogadtak, no meg egy rendkívül kedves cica a kerthelyiségben. Meglepődtem, mert novemberhez képest tele volt vendégekkel az étterem. A személyzet nagyon kedves volt, és minden kérdésünkre-kérésünkre udvariasan reagáltak.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Az ittjartam. hu értékelések alapján választottam ezt az éttermet. Központi részen található, a főút közelében, nagy parkoló van mellette. Az épület külső kialakítása, legalábbis a tetőszerkezete kissé Makovecz Imre stílusára emlékeztet, bár nem annyira kifinomult. A belső rész retró, félhomályos. A mosdó avítt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Nagyon sokan voltak akkor,nem voltak éppen kedvesek és nem azt kaptuk amit kértünk,de ezt javították.....csak ugye,telt-múlt az idő.Más (német)vendégnek elcsomagolták a maradék húst,nekem oda hozták a dobozt,hogy tegyem bele.....!!Ezért borravalót nem adtam!Amúgy finom volt és bőséges.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
a pincérek segítőkészek, gyorsak, udvariasak. Azonnal asztalokat tolnak össze nagyobb társaság részére. A felszolgált ételek minőségiek, a választék bőséges: hal, marha-sertés-csirke húsok, vegetáriánus ételek. A halászlé isteni, nagyon finom ízvilággal, még sose csalódtunk benne!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Chubakka TOP étteremértékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár márciusban még felújították, húsvétra már újra megnyitott az étterem. Bevallom, évekkel ezelőtt egyáltalán nem tett rám jó benyomást, ezért inkább elkerültük, viszont családtagjaim jóként emlékeztek rá. Mivel az általunk gyakrabban látogatott Balatonfenyves körüli éttermek megengedik maguknak azt a luxust, hogy csak május közepén nyissanak, ezért betértünk ide, és egyáltalán nem bántuk meg!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22.
Életem legjobb sült kacsáját ettem az étteremben. Kedves, barátságos pincér fogadott bennünket. Gyors volt, ajánlotta az ételeket. Az ételválasztás telitalálat volt.A szakács egyszerűen fenomenálisat alkotott. Nagyon elégedettek voltunk az ebéddel.Az étteremben ( a zord időjárás ellenére) kellemes meleg volt. Minden tiszta és barátságos volt.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Kiváló kiszolgálás kedves pincérek,finom ételek jó hangulat tisztaság mindenkinek tudom ajanlani ezt az éttermet.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Kerékpáros túra közben szúrtuk ki a helyet. Jó választásnak bizonyult. Az étterem majdnem teljesen teli volt, ezért egy kicsit aggódtunk azon, hogy ez rá fogja nyomni a bélyegét a kiszolgálásra, de egyáltalán nem így történt. Ahhoz képest, hogy szezon után voltunk, a forgalomhoz mérten megfelelő számú személyzettel kifogástalanul működött minden.

Legnépszerűbb csomagok Fonyódon és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 14.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 29.750 - 32.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.06. - 2021.12.28.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 21.369,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.439 - 45.790,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.06.20.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 16.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2022.11.15.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Venus Hotel
Zalakaros
3-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba és a sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.04. - 2021.09.30.
Karos Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2022.01.14.
Hunguest Hotel Pelion
3 nap/2 éjszaka 11.932 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
7 nap/6 éjszaka 5.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.19. - 2021.11.30.

Szállodák Fonyód környékén
Hotel Vital Fonyód
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

Torony Étterem FonyódX