Casa Pizzéria & Étterem Fót

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Casa Pizzéria & Étterem Fót vélemények

2016. május 27.a párjával járt itt
Már nem először jártunk itt. Ha éppen erre járunk szívesen eszünk itt, mert az ételek finomak. Legutóbb kijevi csirkemellet rendeltem, ami az én ízlésem szerint nem volt az igazi, ettől függetlenül bátran ajánlom, főleg a pizzákat és a ragulevest. Ár/érték arányban is megfelelő. A kiszolgálás és a tisztaság kifogástalan. Véleményem szerint az étlappal sincs gond, jól áttekinthető.
Kiváló 2016. január 3.családjával járt itt
Nagyon remek kis hely! ! !
A felszolgálás kitűnő,az ételek gyorsan elkészültek és nagyon finom volt minden. Az adagok rendben voltak,az ár érték arány szerintem a helyén van. Volt szerencsénk a tulajdonoshoz is,aki egy "igazi vendéglátós" a szó legjobb értelmében,az a fajta aki már akkor tudja mit fogsz enni amikor még eléd sem rakta az étlapot. . . Mindenképp fogunk még menni! ! Köszönjük a finomságokat! !
Átlagos 2015. augusztus 11.családjával járt itt
Csalàdommal jàrtunk itt. A ceasar salátába nem kell paradicsom szerintem,de az öntet jó volt,viszont a hamburgerben a hús borzasztó,sürgősen cseréljék le! Az előttem szóló megjegyzéshez csak annyit tennèk hozzà,hogy pontosan,hogy túl nagy a vàlaszték az étlapon,ez szerintem sok fagyasztott,nem friss áru felszolgálàsához vezet.
Kiváló 2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
2 alkalommal jártam az étteremben, egyszer hétköznap, egyszer hétvégén. Mindkét alkalommal a kiszolgálás kifogástalan volt. A felszolgáló ismeri az ételeket, ajánl is, majd gyorsan és pontosan hozza a rendelést. Hétköznapokon inkább a munkahelyekről (filmgyár, önkormányzat)dolgozói étkeznek, hétvégén családok a környékről.