Danimano

Danimano adatlapja

Regisztráció2014.10.26
Utoljára itt2014.10.26

Kiváló 2014. október 26.családjával járt itt
Gyors, figyelmes kiszolgálás, nagyon kedvesek voltak velünk. A férjemmel és a kisfiammal jártunk ott, a fiamnak nagyon ízlett minden, pedig eléggé válogatós :) A steak kiváló, nagyon laktató és nagyon tetszett a berendezés és a tisztaság is, főleg a mellékhelyiségben. Igazi, hozzáértő emberek működtetik, gratulálunk a szakácsnak is és mindent köszönünk!
Átlagos 2015. augusztus 11.családjával járt itt
Csalàdommal jàrtunk itt. A ceasar salátába nem kell paradicsom szerintem,de az öntet jó volt,viszont a hamburgerben a hús borzasztó,sürgősen cseréljék le! Az előttem szóló megjegyzéshez csak annyit tennèk hozzà,hogy pontosan,hogy túl nagy a vàlaszték az étlapon,ez szerintem sok fagyasztott,nem friss áru felszolgálàsához vezet.
Kiváló 2014. október 26.családjával járt itt
A Duna parton lèvő egyik ètteremből jöttünk fel,ahol fèl óra utàn sem jöttek oda hozzànk az ètlappal ès olyan elhanyagolt àllapotban volt,hogy örültem,hogy nem rendeltünk ott ètelt. A Kovàcs-kertben nagyon baràtsàgosan fogadott minket a fiatal pincèr fiú,màr ez nagyon szimpatikus volt.