2151 Fót, Fehérkő u. 1.

Pagoda Wok Bar - Auchan Fót vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 14.
A megszokott kínai (? ) ételek vannak. Csak azt tudom megkérdezni, melyik a csípős. A kiszolgáló hölgy nem tudja, de egy benfentesebb dolgozó igen. Ez, ez, ez. Ettől pont nem tudom még melyik micsoda, de hát nem az számít, mert ránézésre nem sok a különbség. Olajban sült ress hagyma. Meg hús, meg rizs. Meg fafül gomba. Az asztalok az átriumban vannak.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
Chilis marha: semmi íz, a hús rágós. 1600 Ft egy adag. A macskának talán jó lesz. Classic szezámmagos csirke: minimális hús, maximális tészta, szintén íztelen. A hús pedig szinte nyers. Elvitelre vettük, 3800Ft volt 1 adag tésztával és egy 0,5l -es üdítővel. Ennyi pénzért az adag méretét min. 1,5x ekkorára várnám. Az árak kezdenek mesteri [moderálva - a szerk.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Az áruház üzletsorán az éttermi részen vagy megújult az előző étterem, vagy kibővült (nagyobb lett, az látszik), vagy teljesen új. A sok hasonló keleti ihletésű gyorséttermet nehéz egymástól megkülönböztetni. Sem kinézet, sem a kínálat alapján. Mindenesetre a soron a reklámtáblák újként hirdetik. Az étel olyan, mint a többi helyen.

Legnépszerűbb csomagok Fóton és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2022.01.17.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 9.953 - 12.223,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.

Szállodák Fót környékén
Royal Club Hotel Fót
Tó Wellness Hotel Fót
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval