Böngéssz a legfrissebb dunakeszi értékelések között!

Szörnyű 2024. április 29. 10:09a párjával járt itt
Ha valaki arra vágyik h. kutyának nézzék , és/vagy lekezeljék , de nem akar telefonos trágárkodó számokat hívni , akkor itt a remek hely és alkalom !
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2024. április 13. 15:42egyedül járt itt
A beltér intimitásmentes, elviselne még némi dekorációt. Van benne valami a romkocsmák világából, de azok tetszetős összevisszasága nélkül. Nápolyi pizzákat sütnek, jómagam egy Margheritát kértem, aminek a tésztája jó volt, a bazsalikom sem hiányzott róla, bár nem bántam volna, ha félkemény pizza-mozzarella helyett friss, puhát tesznek rá.
Pizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, DunakesziPizza Mamma, Dunakeszi
Átlagos 2024. április 13. 15:33egyedül járt itt

A Tükrös eszpresszó Dunakeszi klasszikus kocsmája, amit nem sejtettem volna, de erre jó a Mutass egy kocsmát! Facebook-csoport, ahol sokat tapasztalt kocsmaturisták verődtek össze. Ott már ismerték a helyet, aminek létéről én eladdig nem tudtam semmit. A beltér kissé sivár, kívülről is lepusztult az épület.
Tükrös, DunakesziTükrös, DunakesziTükrös, DunakesziTükrös, DunakesziTükrös, DunakesziTükrös, DunakesziTükrös, Dunakeszi
Átlagos 2024. április 13. 15:26egyedül járt itt
A Resti, mint neve is sejteti az állomás épületén belül működik, kínálnak többek között mákos, meggyes, almás és túrós pitét, csokis és vaníliás croissant-t, pizzás csigát, ízes táskát. Jómagam egy mákos rétest kértem, ami jobbacskának bizonyult, 695 forintba került, ami átlagos ár/érték arány egy resti szintjén.
Resti, DunakesziResti, DunakesziResti, DunakesziResti, DunakesziResti, Dunakeszi
2024. április 13. 15:21egyedül járt itt
A Mézi rétesboltja az állomáshoz közel működik, kis terasszal, parányi szépen kialakított beltérrel. Több olyan különleges rétesük is volt, ami csábított, így többek között mákos-meggyes, pisztáciás-málnás-fehércsokis, meg spenótos fetás. Némi hezitálás után a juhtúrós-baconös mellett döntöttem.
Mézi Rétes Boltja, DunakesziMézi Rétes Boltja, DunakesziMézi Rétes Boltja, DunakesziMézi Rétes Boltja, DunakesziMézi Rétes Boltja, Dunakeszi
Átlagos 2024. március 29. 11:55egyedül járt itt
A Center sörözőben örömmel láttam, hogy van Almdudler, ami kedves emlék az osztrák sípályákról. Úgyhogy kértem is egyet. Autóval voltam, de nem akartam sörözőből sör nélkül távozni, vettem hát egy Zipfert. Az italkínálat kommersz, csapon a Heineken portfólióba tartozó söröket tartanak, Soproni Ászokat és IPA-t.
Keszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, DunakesziKeszi-Center Kávézó & Söröző, Dunakeszi
2024. március 29. 11:25egyedül járt itt
Kifejezetten kedvelem a pecsenyézőket, különösen, ha húsbolt keretében működnek, mint a jelen egység Dunakeszin. A pultban megannyi ínycsiklandó finomság, a kiszolgálás kedves, az árak barátiak.
Már nem voltam éhes, ezért elvitelre kértem két csirkeszárnyat, ami otthon fogyott el, itt két csirkeszárny az valóban kettő, nem úgy mint a gyorsétteremben, ahol egy felet neveznek egynek. Jó volt, átütőnek nem nevezném.
Tisztes 4 pont

Mester Böllér Húsbolt & Pecsenyéző, DunakesziMester Böllér Húsbolt & Pecsenyéző, DunakesziMester Böllér Húsbolt & Pecsenyéző, DunakesziMester Böllér Húsbolt & Pecsenyéző, DunakesziMester Böllér Húsbolt & Pecsenyéző, Dunakeszi
Átlagos 2024. március 29. 11:18egyedül járt itt
A Dunakeszin működő Kínai büfé nem jobb és nem rosszabb a többezer társánál. Önkiszolgáló rendszerben működik ez is, a megszokott európaiasított ételek csévingekben pihennek. Jómagam egy sertésragut kértem és rizstészta köretet hozzá, nem emlékszem a pontos összegre, de olcsó volt. És ehető, emlékezetesnek nem mondanám. 3 pont.

Kínai Büfé, DunakesziKínai Büfé, Dunakeszi