Csurgó Étterem Dunakeszi
2120 Dunakeszi, Dunasor 35.

Csurgó Étterem Dunakeszi a térképen

Csurgó Étterem Dunakeszi értékelése:

3. helyezett a 26 dunakeszi étterem közül
138. helyezett Budapest környékén - 935 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Gösser

Csurgó Étterem Dunakeszi képei

Szállások Dunakeszi városában
Wellness csomagok Dunakeszi városában

Csurgó Étterem Dunakeszi vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Régóta járunk ebbe az étterembe, mindig meg voltunk elégedve a kiszolgálással és az ételek minőségével.
De örömmel tapasztaltuk hogy az idén egy kisebb arculatváltáson esett át az étterem.
Figyelnek a vendégre, kellemes a környezet, és nem utolsó sorban finom ételek.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Az étterem nemrég nyitott újra. A régiben törzsvendégek voltunk. Párommal gondoltuk megnézzük most milyen, de azért foglaltunk helyet. Párom kérte, hogy a teraszra a korlát mellé szeretnénk ülni lehet-e? A válasz az volt megnézik és a válasz az volt rendben az asztalt megkaptuk. Amikor megérkeztünk az asztal amit foglaltunk középen volt rögtön a bejáratnál, így minden felszolgáló körülöttünk szaladgált.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyon kellemes csalódás volt! Menekültünk a Karácsony előtti forgatagtól és ebédelni szerettünk volna. A hely télen is hangulatos volt, főleg a belső része. Igazi ünnepi filing. Kandalló, díszek, és érződött az étterem családias jellege. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás teljesen rendben volt. Számomra leginkább a hely eldugottsága tetszett.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Hangulatos hely a Duna parton. A kaja friss volt, de fura volt a túl hangos bemondó a rendelés számokkal. A sör jólesett, hideg volt. :) Az asztalok elég szűken vannak, ha tele a hely, akkor necces közlekedni, ettől leszámítva nincs hiba. Még kutyát is bevitt egy ember, az állat több vendéget körbeszagolt és a végén jót ugatott. . .

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
A teraszon két asztalnál ültek, a többi asztal üres volt. Táblával jelölték, hogy mindegyik üres asztal foglalt. A belső, zárt helységben kaptunk helyet, ahol a kintihez hasonlóan, mindössze két asztalnál ültek. Fullasztó meleg volt, a légkondi nem működött. A második fogásra nagyon sokat kellett várni. Az étel jó volt, a mennyiség épp, hogy.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgalas b*nko volt az etel finom de nagyon kicsi adagokat adtak. Egy icipici kancso csapvizert 200 forintot szamoltak fel. Jobb helyeken egy kancso viz keres nelkul az asztalon van. Kulonosen 30 fokos hosegben. De a legnagyobb gond a pincérek elfogadhatatlan viselkedése. Ha mas nem de a borravalo remenyeben egy kedves mosoly egy szivesen ha mar megkoszontem.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Házassági évfordulónk megünneplésére telefonon foglaltam asztalt, azzal a külön kéréssel, hogy korlát melletti asztalt kérjük, mivel a kilátás volt az egyetlen oka az étteremválasztásnak. 7 órára szólt az asztalfoglalásunk, ami 7. 10 perckor a megérkezésünkkor már nem állt rendelkezésre, minden türelmi idő nélkül odaadták másnak.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Finom házias ételek,a halételek kiválóak. Gyors kedves kiszolgálás. Azoknak ajánlom akik gyorsan szeretnének rgy remek ebédet a Duna parton elfogyasztani.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Ma este vacsiztunk itt először és sajnos utoljára. A halászlé finom volt, de a lében sok volt a szálka. A 2 személyes grilltál viszont szörnyű volt minden szempontból. Tartalmazott 2 fél grillezett paprikát, 2 fél paradicsomot, 6 szelet cukkinit, kb. 10 dkg sült krumplit (1 maroknyi volt), 6 db húst vegyesen (csirke, sertés, marha),összesen kb.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Kétszer jártam eddig a Csurgó vendéglőben, de még biztosan többször fogok. Tartottam attól, hogy ilyen alacsony árért rossz minőségű ételt kapunk, de nem így történt. A marhaszelet és a haltál nagyon finom volt, a ház bora és a fagyikehely is. A kilátás pedig nagyon kellemes hangulatot teremtett a vacsorához. Egy hátrány, hogy nem lehet bankkárytával és szépkártyával fizetni.

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.819 - 12.872,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.750 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.989 - 11.385,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, esti fürdővel, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 15.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, üdvözlőitallal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, Wi -Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.02.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.910,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.619 - 13.111,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 9.745,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Dunakeszi környékén
City Hotel Unió  Dunakeszi
Libra Hotel Dunakeszi
Abacus Business & Wellness Hotel Dunakeszi
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Csurgó Étterem DunakesziX