Böngéssz a legfrissebb mátraszentimrei értékelések között!

Kiváló 2024. április 23. 15:39családjával járt itt
Meglepetés születésnapot mentünk ünnepelni a sógorékkal, akkor volt 60 éves. Igaz hó nem volt, de az eső esett egész nap, így bekényszerített bennünket a hotel wellnesébe, ahol remekül éreztük magunkat.
Nem volt zsúfolt, jó meleg volt a víz.
Az étkezések bőségesek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, és a szülinap is jól sikerült.
Szivesen visszamennénk egyszer nyáron.
2024. április 2. 7:13gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet, mindennel elégedettek voltunk. Egy dolog volt, ami problémát okozott. Családi szobát kértünk, amit meg is kaptunk 2 szobával, de csak az egyik szobában volt TV. A gyerekek számára ez nagy gondot okozott, eddig mindenhol volt TV a két szobában. Így nem tudták nézni a kedvenc programjaikat, vagy mi a miénket.
Kiváló 2024. március 28. 7:56a párjával járt itt
Étkezésnél az ízvilág nekem nem mindig jött be, ezért adtam kevesebb csillagot. A wellness részlegre azért adtam négy csillagot, mert néha zsúfolt volt és a vendégek nem mindig tartották be a jelzett időpontokat. El se tudom képzelni, hogy telt háznál, hogy működik a wellness részleg. Ezek adottságok, illetve a vendégek magatartása.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2024. március 20. 5:41a párjával járt itt
Két alkalommal jól éreztük magunkat a szállodában, most harmadszorra nagyot csalódtunk. Régebben természetes volt, hogy a szobákban takarítottak, törölközőt cseréltek, most ezek csak külön kérésre vannak, ha előző nap megadott időpontig kéri a vendég. Ha elfelejti, nem takarítanak, nem cserélnek törölközőt.
Gyenge 2024. március 13. 17:51a párjával járt itt
11-kor nyit a vendéglő, mi 12-kor értünk oda.
A felszolgáló éppen akkor kezdett befűteni a kandallóba. Nem sok sikerrel, állítólag valami légnyomás miatt nem gyulladt meg a tűz.
Tehát hidegben, dzsekiben ültünk benn.
Ha 11-kor van nyitás, legkésőbb 10-kor be kellett volna fűteni. Étel, ital, kiszolgálás jó volt, de fűtés szezonban biztos nem megyünk ide többet.