Isteni Irgalmasság templom Galgaguta

Isteni Irgalmasság templom Galgaguta
Isteni Irgalmasság templom GalgagutaIsteni Irgalmasság templom Galgaguta
Isteni Irgalmasság templom GalgagutaIsteni Irgalmasság templom Galgaguta

Isteni Irgalmasság templom Galgaguta bemutatkozása

A galgagutai Isteni Irgalmasság templomot Guzmics György tervei alapján 2005-ben kezdték építeni. A templom megálmodója Czombos József atya volt. 2007. június 17-én szentelte fel dr. Beer Miklós püspök atya.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Isteni Irgalmasság templom Galgaguta vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 3.egyedül járt itt
Az autóm fékezett, Éppen Galgagutáról mentünk kifelé, hát már csak megkérdezem, hogy mi van? - Egy templom. Itt, jobbra. - mondta a járgány. - Na, és akkor mi van? - kérdeztem - ezer templom van még minden faluban kettő vagy három. - De erre ki van írva, hogy Nyitva! Hoppá! - Akkor álljuk csak be a parkolóba! Hát így történt.
Isteni Irgalmasság templom Galgaguta - BelsőIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - BelsőIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - EgyébIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - EgyébIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - EgyébIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - Külső képIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - Külső képIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - Külső képIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - Külső képIsteni Irgalmasság templom Galgaguta - Külső kép