Sz Klári: Csodás őszi kikapcsolódás a Grand Hotel Galyában - Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése
1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Csodás őszi kikapcsolódás a Grand Hotel Galyában

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Először céges rendezvényen jártam a hotelban, és annyira megtetszett, hogy megbeszéltük a párommal, hogy együtt is elmegyünk oda.
Második alkalommal sem csalódtam, nagyon szép, kényelmes és tiszta volt a szoba. A reggeli és a vacsora pedig egyenesen szuper, nagyon finoman főznek és bőséges választék van. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
A környék gyönyörű és rövid utazással nagyon sok látnivaló elérhető.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Remélem még visszatérhetek!

Szeretnéd követni Sz Klári felhasználót?    Igen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatetô
Kodály Zoltán sétány 10.

2019. november 14.
2019.októberben jártunk családdal a hotelben.A környezet gyönyörű,szép és egyedi stílusú hotel,jó levegő!Tágas étterem, finom reggelik és változatos vacsorák,kedves személyzet.A wellness részleg is megfelelő.Nagyon jó elfoglaltságot jelentett 2.éves unokánknak a bambikuckó.Nagyon jó kirándulási...

2019. október 18.
Összegezni kell,akkor 4 est adnék a szállodának. Mindennel elégedettek voltunk. egy ami zavaró volt,hogy minden szót teljesen érthetően lehetett hallani a szomszédos szobából. Azért megyünk hogy pihenjünk,ami adott is, de reggel 6 kor már a szomszédos szobában úgy viselkednek mint ha egyedül...

2019. október 8.
Már régóta szerettünk volna ide jönni. Várakozáson felüli élményben volt részünk, itt töltöttük a Mátrában 50 éve, ebben az időpontban a nászutunkat, köszönjük !

Hunguest Grand Hotel Galya, Galyatető kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető őszi napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Tél a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-03-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-17 - 2020-06-11