Zsöbi: Remek,3 napot töltöttünk a Hungest Grand Hotel Galyába!!!!!!! - Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése
1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Remek,3 napot töltöttünk a Hungest Grand Hotel Galyába!!!!!!!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Jól éreztük magunkat,kellemes környezet,tisztaság,nagyon változatos volt az étel,előzékeny a személyzet,Na,hogy ne csak jókat írjak,a fürdővel,volt egy kis gond,nagyon kicsi az élmény medence és a lépcső,életveszélyes,irtó kellemetlen volt rálépni,főleg idősebb embereknek.

Szeretnéd követni Zsöbi felhasználót?    Igen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatetô
Kodály Zoltán sétány 10.

2019. november 14.
2019.októberben jártunk családdal a hotelben.A környezet gyönyörű,szép és egyedi stílusú hotel,jó levegő!Tágas étterem, finom reggelik és változatos vacsorák,kedves személyzet.A wellness részleg is megfelelő.Nagyon jó elfoglaltságot jelentett 2.éves unokánknak a bambikuckó.Nagyon jó kirándulási...

2019. október 18.
Összegezni kell,akkor 4 est adnék a szállodának. Mindennel elégedettek voltunk. egy ami zavaró volt,hogy minden szót teljesen érthetően lehetett hallani a szomszédos szobából. Azért megyünk hogy pihenjünk,ami adott is, de reggel 6 kor már a szomszédos szobában úgy viselkednek mint ha egyedül...

2019. október 8.
Már régóta szerettünk volna ide jönni. Várakozáson felüli élményben volt részünk, itt töltöttük a Mátrában 50 éve, ebben az időpontban a nászutunkat, köszönjük !

Hunguest Grand Hotel Galya, Galyatető kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető őszi napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Tél a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-03-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-17 - 2020-06-11