Rószi: Még biztos visszatérünk - Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése
1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Még biztos visszatérünk

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.

Szeretnéd követni Rószi felhasználót?    Igen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatetô
Kodály Zoltán sétány 10.

2020. február 9.
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk.Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt. A kinti jacuzzi, a panoráma...

2020. január 27.
2020.január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a...

2019. november 16.
Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is, maximális kikapcsolódást nyújtottak a szállodai szolgáltatások. Pici kellemetlenség ért bennünket, hogy a szolgáltatások között meghirdetett szaunaszeánszon a személyzet adminisztrációs hibája miatt nem tudtunk részt venni.

Hunguest Grand Hotel Galya, Galyatető kiemelt csomagajánlatai
 - Frissítő nyár Galyatetőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-12 - 2020-08-29
 - Tél a Mátrában (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-03-31
 - Színpompás ősz Galyatetőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-12-22