Tornácos Vendégház Ganna

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tornácos Vendégház Ganna vélemények

Szörnyű 2018. június 2.a párjával járt itt
NAGYON ROSSZ VOLT MINDEN! Víz állt az éjjeli szekrényen,és a padlón ,amikor meg érkeztünk. (4-es szoba) TV nem működött! Hal nem volt a tóban! Szép kártyáról egyenlitettük ki számlánkat,ezt már az érkezéskor meg kellett tenni. . . ! Feri úr kézségesen segitett,de másnap reggel azzal fogadta páromat,hogy a Varga József telefonált Párizsból (Ő a tulaj) ,hogy mi nem fizettünk előleget!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 23. járt itt
Erre a helyre rendszeresen járunk! Igazi csendes kis sváb falu a Bakonyi fennsíkon. Csodásan felújított falusi házak, csilingelős autók hozzák az élelmiszert, a postát, a gázpalackot. Maga a ház nagyon bájos és minden igényt kielégítő. Soha nem jártam még olyan helyen ahova TÉNYLEG csak magamat kellett vinni!
2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Igazi, hangulatos, tornácos kis házikó a falu (Ganna) közepén. Jól berendezett konyhával "baldahinos" ággyal és modern, kényelmes fürdővel. Nagyon finom meleg volt - amit külön köszönünk - és volt egy kis tea, kávé, néhány fűszer a szekrényben. Remekül éreztük magunkat, horgásztunk a közeli tóban, kirándultunk Pápára. Mindenkinek csak is ajánlani tudom a szálláshelyet.
Tornácos Vendégház Ganna - KörnyékTornácos Vendégház Ganna - KörnyékTornácos Vendégház Ganna - Külső képTornácos Vendégház Ganna - SzobákTornácos Vendégház Ganna - SzobákTornácos Vendégház Ganna - SzobákTornácos Vendégház Ganna - BelsőTornácos Vendégház Ganna - Külső képTornácos Vendégház Ganna - Külső képTornácos Vendégház Ganna - Környék